در حال بارگذاری...

SnapGene 5.3.1 Win/Mac شبیه سازی زیست شناسی مولکولی

SnapGene

SnapGene

 اولین نرم افزار زیست شناسی مولکولی است که کار با آن از کار با قلم و کاغذ ساده تر است. اکنون می توانید هر مولکول دی ان ای (DNA) را که در آزمایشگاه ساخته می شود، به صورت فایل الکترونیکی ذخیره کنید و آن را به هر جای جهان ارسال کنید. این کار با نرم افزار SnapGene Viewer امکان پذیر شده است. این برنامه همه کاره و تطبیق پذیر برای ایجاد اتصال های ژنی نامحدود استفاده می شود. SnapGene اولین نرم افزاری است که با این روش شبیه سازی می کند. تنها کافی است قطعه ای از دی ان ای را که می خواهید ترکیب کنید انتخاب کنید و برنامه آن را برای شما طراحی می کند. بسیاری از پژوهشگران بدون استفاده از اندونوکلئازهای محدودکننده، اسمبلی گیبسون را به پلاسمیدها تبدیل می کنند. سپس قطعه های دی ان ای توسط واکنش زنجیره ای پلیمراز به رابط کاربری متصل می شود.
پس از طراحی پرایمر، کاربر می تواند از آن ها برای همتاسازی PCR معمولی، تکثیر co-PCR یا جهش زایی استفاده کند. فایل های توالی دی ان ای های ساخته شده بلافاصله برای دستکاری های بیشتر در دسترس خواهند بود. این برنامه از الگوریتم های پیشرفته برای ایجاد شبیه سازی واقعی آگارز استفاده می کند. بخش های محدودشده به سه حالت نمایش داده می شوند: فرمت های ژل شبیه سازی شده، فهرست های عددی و نگاشت های توالی. می توانید از این ژل شبیه سازی شده برای طرح ریزی یک محدودیت تشخیصی یا مقایسه یک تصویر با الگوی پیشبینی استفاده کنید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید و ایمیل خود را وارد کنید.
Operation Systems Windows
  • Windows 7/8/10/11

Operation Systems Mac
  • macOS 10.13 or later 64-bit
  • Apple Silicon or Intel Core processor