در حال بارگذاری...

Sonnet Suite Pro 13.52 طراحی و مدل سازی مدارات الکترو مغناطیسی

نرم افزار ویندوز / مهندسی harc98 13971 21 اسفند 1390

Sonnet SuiteSonnet Suite Pro  نرم افزاری برای مدل سازی و طراحی آنتن و مدارات میکروویوی مسطح و سه بعدی مورد استفاده مهندسان و طراحان مخابرات می‌باشد. این بسته قدرتمند برای مدل سازی و طراحی ساختار های الکترومغناطیسی نظیر خطوط استریپ لاین و میکرو استریپ لاین، مو جبر های همسطح، برد های مدار چاپی تک لایه و چند لایه میکروویوی شامل خطوط مایکرو استریپ عمودی و آنتن‌ها و نقاط گراند با تنظیمات مختلف طراحی شده است و می‌توان با استفاده از نتایج شبیه سازی‌های این برنامه به مدل نهایی در ساخت این گونه مدارات میکروویوی دست یافت. در این بسته تجزیه و تحلیل پروژه‌ها بر اساس روش Method-of-Moments یا در اصطلاح MOM با در یافت تمامی اثرات فیزیکی ممکن از قبیل، پارازیت‌ها، اثرات کاپلینگ بدنه، رزنانس‌ها و ...انجام می‌گیرد. در تعریف یک پروژه محدودیتی در استفاده از لایه های دی الکتریک و فلزی از مواد مختلف وجود ندارد لذا در طراحی‌ها و شبیه سازی‌های مختلف مثل ساخت موج برها و فـیلـتر های میله ای و آنتن‌ها می‌توان از این برنامه قدرتمند استفاده کافی را برد.

از ویژگی‌های ورژن حرفه ای برنامه Sonnet Suite Pro  می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • استفاده نامحدود از حافظه جهت افزایش سرعت برنامه و سرعت پردازش برنامه
 • استفاده نامحدود از پورت‌ها
 • استفاده نامحدود از لایه های متالیزه
 • استفاده نامحدود از پارامترهای سوئیپ در حین بهینه سازی
 • استفاده نامحدود از پارامترهای بهینه سازی طراحی
 • استفاده از دیتابیس ساخته شده دی الکتریک‌ها
 • ذخیره و باز خوانی فایل‌های DXF جهت استفاده در برنامه های ساخت قطعات مکانیکی و برد های مدار چاپی
 • تجزیه اتوماتیک ساختار طراحی شدهروش رجیستر کردن برنامه:

 

 • بعد از پایان نصب برنامه به پوشه کرک مراجعه کنید.

 

ابتدا نیاز به دانستن HostID سیستم خود دارید که روش مطلع شدن از آن به روش زیر است:

 

 1. از طریق cmd.exe ویندوز در خط فرمان دستور ipconfig /all را اجرا کنید.
 2. عبارت روبروی Physical Address که کاراکترهایی از حروف و اعداد تا 12 کاراکتر می‌باشد به عنوان HostID سیستم شما می‌باشد.
 3. فایل sonnetd_nl.src موجود در پوشه کرک را با برنامه notepad جهت وارد کردن HostID باز کنید؛ و مقدار روبروی HostID را با HostID سیستم خود تنها با 12 کاراکتر بدون فاصله و خط تیره جایگزین کنید. دقت کنید که اگر این مرحله بدرستی انجام نگیرد شما قادر به فعال کردن برنامه نمی‌باشید.
 4. در انتها این فایل sonnetd_nl.src را بدون تغییر نام  در همان محل ذخیره کنید.
 5. در این مرحله از پوشه کرک فایل make_nodelocked.bat را جهت ساخت فایل لایسنس اجرا کنید. خواهید دید فایلی به نام sonnet.lic در این پوشه ایجاد شده است.
 6. برنامه را اجرا کنید و در پنجره لایسنس ظاهر شده روبروی عبارت license file گزینه Browse را انتخاب و مسیر فایل لایسنس ایجاد شده را وارد کنید و برنامه را رجیستر کنید. دقت کنید که اگر در هنگام اجرای برنامه پنجره license ظاهر نشد می‌توان از طریق گزینه Admin و انتخاب license این پنجره را باز کرد.

 


برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا‌ اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از مرورگر Edge استفاده میکنید، آن را به آخرین نسخه بروزرسانی کنید
دانلود با حجم 135 مگابايت به همراه کرک
لینک کمکی ( Mirror )


تصویری از محیط نرم‌افزار
تصویری از محیط کرک شده نرم‌افزار