در حال بارگذاری...

3DQuickForm 3.4.1 for SolidWorks شبیه سازی فرم دهی معکوس

نرم افزار ویندوز / مهندسی SalaR 14285 29 آذر 1400
3DQuickForm 3DquickForm پلاگین قدرتمند برنامه SolidWorks بوده که جهت شبیه سازی فرم دهی معکوس به کار می رود. برنامه 3DQuickForm ویژگی هایی مانند سرعت بالا ، دقت و سازگاری کامل با داده های نرم افزار سالیدورک موجب شده است که 3DquickForm ابزار طراحی تولیدی بسیار مناسبی برای طراحان باشد. با استفاده از این پلاگین کاربر می تواند از انواع مختلف داده های CAD استفاده کرده یا هندسه قالب را در محیط SolidWorks برای مطالعات فرم دهی ایجاد نماید. این پلاگین به سازندگان OEM ، تامین کنندگان مواد و سازندگان قالب کمک می کند تا ابزار دقیق را در کم ترین زمان و با حداقل آزمایشات فیزیکی ارائه دهند. همچنین این پلاگین دارای مش بندی خودکار بوده که تنظیمات لازم را در شرایط مختلف فراهم می کند. طراحان ابزار احتمالاً به طور کامل روی فرآیندهای طراحی قالب و آزمایشات واقعی تمرکز می کنند. در این پلاگین شبیه سازی ها به شیوه پروژه انجام می شوند و از پروژه های چندگانه نیز پشتیبانی می شود.
پلاگین 3DQuickForm موجب سهولت مطالعه امکان سنجی طراحی ، شبیه سازی فرآیند و بهینه سازی می شود. نتایج شبیه سازی نشان دهنده شکل خالی اولیه ، ضخامت مواد مختلف و توزیع فشار/کشش است. وجود دیتابیس کامل ، امکان آزمایش طراحی با مواد مختلف را در اختیار کاربران قرار می دهد. این پلاگین کاملاً با برنامه SolidWorks سازگار بوده و دارای قابلیت های مختلف  و کاربرد آسانی می باشد.

پادویش
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
check
دانلود ورژن 3.4.0 با حجم 32 مگابايت به همراه کرک
دانلود فایل آپدیت به 3.4.1

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.3/5)
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • دسترسی به اینترنت را قطع کنید.
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل آپدیت را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • پوشه 3DQuickForm موجود در پوشه Crack را در مسیر C:\Program Files کپی و جایگزین پوشه قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.
  • برای جلوگیری از غیرفعال شدن کرک، نرم افزار را در فایروال آنتی ویروس یا ویندوز قرار بدید.
Compatibility
  • SolidWorks 2009-2022 (x64)