در حال بارگذاری...

3DQuickForm 3.4.0 for SolidWorks شبیه سازی فرم دهی معکوس

3DQuickForm

3DquickForm

 پلاگین قدرتمند برنامه SolidWorks بوده که جهت شبیه سازی فرم دهی معکوس به کار می رود. برنامه 3DQuickForm ویژگی هایی مانند سرعت بالا ، دقت و سازگاری کامل با داده های نرم افزار سالیدورک موجب شده است که 3DquickForm ابزار طراحی تولیدی بسیار مناسبی برای طراحان باشد. با استفاده از این پلاگین کاربر می تواند از انواع مختلف داده های CAD استفاده کرده یا هندسه قالب را در محیط SolidWorks برای مطالعات فرم دهی ایجاد نماید. این پلاگین به سازندگان OEM ، تامین کنندگان مواد و سازندگان قالب کمک می کند تا ابزار دقیق را در کم ترین زمان و با حداقل آزمایشات فیزیکی ارائه دهند. همچنین این پلاگین دارای مش بندی خودکار بوده که تنظیمات لازم را در شرایط مختلف فراهم می کند. طراحان ابزار احتمالاً به طور کامل روی فرآیندهای طراحی قالب و آزمایشات واقعی تمرکز می کنند. در این پلاگین شبیه سازی ها به شیوه پروژه انجام می شوند و از پروژه های چندگانه نیز پشتیبانی می شود.
پلاگین 3DQuickForm موجب سهولت مطالعه امکان سنجی طراحی ، شبیه سازی فرآیند و بهینه سازی می شود. نتایج شبیه سازی نشان دهنده شکل خالی اولیه ، ضخامت مواد مختلف و توزیع فشار/کشش است. وجود دیتابیس کامل ، امکان آزمایش طراحی با مواد مختلف را در اختیار کاربران قرار می دهد. این پلاگین کاملاً با برنامه SolidWorks سازگار بوده و دارای قابلیت های مختلف  و کاربرد آسانی می باشد.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

دانلود با حجم 32 مگابايت به همراه کرک
لینک کمکی ( Multi Mirror Link )

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.3/5)
پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
  • Compatibility : SolidWorks 2009-2021 (x64)