در حال بارگذاری...

AVEVA PRO/II Simulation 2022.1 شبیه سازی طراحی فرآیند عملیاتی

نرم افزار ویندوز / مهندسی SalaR 28531 12 دی 1401
AVEVA PRO II Simulation AVEVA PRO/II Simulation نرم افزار شبیه‌سازی حرفه‌ای و یک راه‌حل شبیه‌سازی جامع برای طراحی فرآیند، اصلاح و تحلیل عملیاتی ارائه می‌دهد. شبیه سازی AVEVA PRO/II Simulation توازن جرم و انرژی دقیقی را برای فرآیندهای مختلف از جداسازی نفت و گاز تا تقطیر راکتیو انجام می دهد. شبیه سازی AVEVA PRO/II دارای قدرت و انعطاف پذیری برای شبیه سازی طیف گسترده ای از فرآیندها در حالت پایدار، از پالایش گرفته تا مواد شیمیایی است. شبیه سازی AVEVA PRO/II نتایج قوی و دقیقی را بر اساس روش های ترمودینامیکی استاندارد صنعتی و داده های خواص فیزیکی ارائه می دهد. شبیه‌سازی AVEVA PRO/II ابزار ارزشمندی است که به مهندسان و مدیریت اجازه می‌دهد تا سطح نهایی فرآیند یا کارخانه خود را ارتقا دهند.

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت سیسبان مراجعه نمایید
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را با استفاده از فایل Setup.exe و تنطیمات پیش فرض نصب کنید، اما اجرا نکنید.
  • برنامه Licensing Management Tool را در منو استارت ویندوز جستجو و اجرا کنید و از طریق منوی های کشویی گزینه ها را به ترتیب زیر انتخاب کنید و Apply کنید.
    x64 -> ProII -> 2022 -> USB
  • فایل‌های موجود در پوشه Crack را در مسیر C:\Program Files\SimSci\PROII2022\Bin کپی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.
  • فایل آپدیت ورژن 2022.1 را دانلود و نصب کنید.
Operation Systems
  • Windows 10/11