در حال بارگذاری...

MSC Simufact Forming 16.0 شبیه سازی فرآیند شکل دهی

نرم افزار ویندوز / مهندسی SalaR 13125 4 آذر 1398
Simufact Forming MSC Simufact Forming نرم افزار شبیه سازی قدرتمند برای متخصصانی بوده که با تکنولوژی شکل دهی سر و کار دارند. افراد فعال در این زمینه به این حقیقت اشاره می کنند که چیزهای زیادی در این حوزه فرا گرفته اند. اگر چه فرآیند شبیه سازی نرم افزاری معمولاً نیازمند دانش تخصصی برای مدلسازی مدل های پیچیده است ، اما نرم افزار  Simufact Forming موجب تسهیل این فرآیند شده است. کاربر با استفاده از این نرم افزار تنها می بایست بر جزییات مهندسی فرآیند شکل دهی تمرکز کند و نیازی به بررسی ابعاد فیزیکی فرآیند شکل دهی و جزییات شبیه سازی ندارد. این نرم افزار در عین سادگی ، دارای ابزارهای کارآمد و پیشرفته ای می باشد که امکانات متعددی را در اختیار کاربر قرار می دهد.

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت سیسبان مراجعه نمایید
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
نسخه 64 بیتی
دانلود پارت 1 با حجم 2 گیگابایت
دانلود پارت 2 با حجم 1.2 گیگابایت

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.2/5)
این آموزش برای نرم افزار MSC Adams میباشد، اما مراحل نصب و فعال سازی محصولات MSC شبیه به هم میباشد
  
Operation Systems
  • Windows 7/8/10