در حال بارگذاری...

IronCAD Design Collaboration Suite 2021 SP1 طراحی صنعتی حوزه ساخت و مونتاژ

نرم افزار ویندوز / مهندسی SalaR 8487 17 بهمن 1399
IronCAD

IronCAD

 نرم افزاری پیشرو در زمینه بهره وری طراحی بوده که ابزارها و امکانات کاربردی را در حوزه ساخت و مونتاژ در اختیار کاربران قرار می دهد. برنامه IronCAD Design ابزارهای طراحی هوشمندی را مانند Smart eBehavior ارائه می کند که قابلیت ایجاد طراحی های پویا بر اساس پیکربندی ، مونتاژ و عملکرد بهینه شده محصول را فراهم می کند. معمولاً سیستم های پیکربندی ، قوانین و متغیرها را در سطح بخش ایجاد می کنند و شامل موتورهای پیچیده ای همراه با تعداد ثابتی از تغییرات هستند.قابلیت Smart eBehavior برنامه IronCAD با نحوه پیکربندی محصولات در سطح مونتاژ کار می کند و به همین دلیل انعطاف پذیری بیشتری را در اختیار مهندسان قرار می دهد و از طرفی دسترسی مشتریان و دیگر ذینفعان را به داده های IronCAD فراهم می کند.
با استفاده از برنامه IronCAD می توان مونتاژهای پیشرفته ای را ایجاد نمود که قابلیت تنظیم و اصلاح را بر اساس قوانین داخلی برنامه دارند. همچنین با بکارگیری پایگاه داده این برنامه می توان فرآیند طراحی به وسیله استفاده مجدد از اجزای معمولی برای طراحی محصولات جدید را تسریع کرد. این برنامه امکانات و قابلیت های متعددی را ارائه می کند به طوری که تیم های فروش می توانند به صورت مستقیم داده های 3D را جهت رفع نیاز مشتریان پیکربندی نمایند و حتی پیشنهادات جدیدی را نیز ارائه نمایند. علاوه بر قابلیت این برنامه در سرعت بخشیدن به فرآیند تولید ، قابلیت همکاری این برنامه نیز امن و حرفه ای است زیرا تمامی داده برای تبدیل به داده های واقعی و قابل استفاده می بایست به تیم مهندسی ارجاع داده شوند.

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا‌ اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از مرورگر Edge استفاده میکنید، آن را به آخرین نسخه بروزرسانی کنید
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • نرم افزار و فایل آپدیت را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل های موجود در پوشه Crack را در مسیر C:\Program Files\IronCAD\2021\bin کپی و جایگزین فایل های قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.
System Requirements
  • Windows 7/10
  • CPU: A Pentium 4 CPU or higher (current AMD processors supported)
  • Memory: 4GB Recommended (8 GB or more for large assembly work)
  • Direct X and/or OpenGL compatible accelerated video graphics card (required for large assembly work)
  • Space: 2 GB of free disk space to install. More recommended for design data. 
نسخه 64 بیتی
دانلود با حجم 2.4 گیگابايت به همراه کرک


سایـت سـازنــده
 (4.1/5)
تصویری از محیط کرک شده نرم‌افزار