در حال بارگذاری...

Midas Design+ 2017 v1.1 طراحی جزییات سازه های عمران

نرم افزار ویندوز / مهندسی SalaR 13011 8 آذر 1398
Midas Design Midas Design مجموعه نرم افزارهای جامعی برای طراحی جزییات سازه های عمران است. برنامه midas Design مهندسان را قادر می سازد تا طراحی دقیقی از اجزای سازه های مهندسی مانند بیم ها ، ستون ها ، پله ها ، اتصالات فلزی ، دیوارها و دیگر بخش ها داشته باشند. بعد از طراحی جزییات سازه ای به وسیله midas Design+ ، طراح قادر خواهد بود تا طرح خروجی AutoCAD طراحی را ایجاد نماید. همچنین کاربران با استفاده از این برنامه قادر خواهند بود تا سازه ها را به وسیله ایجاد تغییرات پارامترهای طراحی ، بررسی و آنالیز نمایند. برنامه midas Design قابلیت و توان طراحی هر نوع اجزایی را دارد و بر اساس آخرین کدها و استانداردها طراحی شده است و بنابراین نقشه نهایی AutoCAD ، نقشه ای استاندارد و کاربردی خواهد بود.
برنامه Midas Design دارای قابلیت های آنالیز پارامتریکی بوده که موجب برتری آن در میان سایر نرم افزارهای موجود شده است. این برنامه با دارا بودن ابزارها و امکانات متعدد، به منظور تسریع فرآیند طراحی ، ساده سازی کار و افزایش دقت طراحی شده است و مهندسان و معماران می توانند از قابلیت های این برنامه جهت گسترش طراحی ها و کارهای خود استفاده نمایند.

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت سیسبان مراجعه نمایید
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
check
دانلود با حجم 136 مگابايت به همراه کرک
لینک کمکی ( Multi Mirror Link )

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.2/5)
تصویری از محیط کرک شده نرم‌افزار
Operating System
  • Windows 7
  • Windows 8.1
  • Windows 10