خبرهای تکنولوژی

بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور بر بستر وب
در حال بارگذاری...

Midas Design+ 2017 v1.1 طراحی جزییات سازه های عمران

Midas Design

Midas Design

 مجموعه نرم افزارهای جامعی برای طراحی جزییات سازه های عمران است. برنامه midas Design مهندسان را قادر می سازد تا طراحی دقیقی از اجزای سازه های مهندسی مانند بیم ها ، ستون ها ، پله ها ، اتصالات فلزی ، دیوارها و دیگر بخش ها داشته باشند. بعد از طراحی جزییات سازه ای به وسیله midas Design+ ، طراح قادر خواهد بود تا طرح خروجی AutoCAD طراحی را ایجاد نماید. همچنین کاربران با استفاده از این برنامه قادر خواهند بود تا سازه ها را به وسیله ایجاد تغییرات پارامترهای طراحی ، بررسی و آنالیز نمایند. برنامه midas Design قابلیت و توان طراحی هر نوع اجزایی را دارد و بر اساس آخرین کدها و استانداردها طراحی شده است و بنابراین نقشه نهایی AutoCAD ، نقشه ای استاندارد و کاربردی خواهد بود.
برنامه Midas Design دارای قابلیت های آنالیز پارامتریکی بوده که موجب برتری آن در میان سایر نرم افزارهای موجود شده است. این برنامه با دارا بودن ابزارها و امکانات متعدد، به منظور تسریع فرآیند طراحی ، ساده سازی کار و افزایش دقت طراحی شده است و مهندسان و معماران می توانند از قابلیت های این برنامه جهت گسترش طراحی ها و کارهای خود استفاده نمایند.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
Operating System
  • Windows 7
  • Windows 8.1
  • Windows 10