در حال بارگذاری...

Midas Design+ 2017 v1.1 طراحی جزییات سازه های عمران

نرم افزار ویندوز / مهندسی SalaR 10877 8 آذر 1398
Midas Design

Midas Design

 مجموعه نرم افزارهای جامعی برای طراحی جزییات سازه های عمران است. برنامه midas Design مهندسان را قادر می سازد تا طراحی دقیقی از اجزای سازه های مهندسی مانند بیم ها ، ستون ها ، پله ها ، اتصالات فلزی ، دیوارها و دیگر بخش ها داشته باشند. بعد از طراحی جزییات سازه ای به وسیله midas Design+ ، طراح قادر خواهد بود تا طرح خروجی AutoCAD طراحی را ایجاد نماید. همچنین کاربران با استفاده از این برنامه قادر خواهند بود تا سازه ها را به وسیله ایجاد تغییرات پارامترهای طراحی ، بررسی و آنالیز نمایند. برنامه midas Design قابلیت و توان طراحی هر نوع اجزایی را دارد و بر اساس آخرین کدها و استانداردها طراحی شده است و بنابراین نقشه نهایی AutoCAD ، نقشه ای استاندارد و کاربردی خواهد بود.
برنامه Midas Design دارای قابلیت های آنالیز پارامتریکی بوده که موجب برتری آن در میان سایر نرم افزارهای موجود شده است. این برنامه با دارا بودن ابزارها و امکانات متعدد، به منظور تسریع فرآیند طراحی ، ساده سازی کار و افزایش دقت طراحی شده است و مهندسان و معماران می توانند از قابلیت های این برنامه جهت گسترش طراحی ها و کارهای خود استفاده نمایند.

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا‌ اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از مرورگر Edge استفاده میکنید، آن را به آخرین نسخه بروزرسانی کنید
Operating System
  • Windows 7
  • Windows 8.1
  • Windows 10
دانلود با حجم 136 مگابايت به همراه کرک
لینک کمکی ( Multi Mirror Link )


سایـت سـازنــده
 (4.2/5)
تصویری از محیط کرک شده نرم‌افزار