در حال بارگذاری...

NI AWR Design Environment 22.1 v17.02r Build 17492 Rev2 طراحی و شبیه سازی مدار فرکانس بالا

نرم افزار ویندوز / مهندسی harc98 20196 25 اسفند 1401
NI AWR Design Environment

NI AWR Design Environment

 این مجموعه شامل سه ابزار قدرتمند است که می‌توانند با یکدیگر جهت ایجاد یک سیستم یکپارچه شده (Integrated) و  RF (فرکانس رادیویی) یا محیط طراحی آنالوگ استفاده شوند. این ابزارهای قدرتمند به طور کامل در مجموعه AWR Design Environment یکپارچه شده است که باعث می‌شود در حین کار نیازی به ترک محیط اصلی برنامه جهت استفاده از آن‌ها نباشد. برنامه VSS شما را قادر می‌سازد تا سیستم های ارتباطی End-to-End را طراحی و تجزیه و تحلیل کنید. شما می‌توانید سیستم های متشکل از سیگنال های مدوله شده را در این بخش طراحی کنید. برنامهMicrowave Office  و Analog Office به شما کمک می‌کنند تا بتوانید مدارات تشکیل‌شده از شماتیک ها و ساختارهای الکترومغناطیسی (EM) را با استفاده از دیتابیس های قدرتمند برنامه طراحی و سپس لایوت های آن را ایجاد کنید و در نهایت می‌توان طراحی‌های ایجادشده را شبیه‌سازی کرد و با استفاده از ابزار قدرتمند تیون کردن برنامه به نتیجه مطلوب خود نزدیک کنید.

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا‌ اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از مرورگر Edge استفاده میکنید، آن را به آخرین نسخه بروزرسانی کنید
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • دسترسی به اینترنت را قطع کنید.
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل و پوشه های موجود در پوشه Crack را در مسیر C:\Program Files (x86)\AWR\AWRDE\17 کپی و جایگزین فایل و پوشه های قبلی کنید.
  • فایل SolidSQUADLoaderEnabler.reg را اجرا کنید و روی دکمه Yes کلیک کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.
Operation Systems
  • Windows 7/8/10/11
نسخه 64‌ بیتی
دانلود با حجم 710 مگابايت به همراه کرک


سایـت سـازنــده
 (4.1/5)
تصویری از محیط کرک شده نرم‌افزار