در حال بارگذاری...

SOFiSTiK Structural Desktop 2024.0.1 SP0 Build 3 شبیه سازی سازه مدرن

نرم افزار ویندوز / مهندسی SalaR 13243 2 شهریور 1402
SOFiSTiK SOFiSTiK نرم افزاری برای مهندسی سازه است که رابط کاربری جدیدی را برای کاربران فراهم می کند. برای مثال این رابط کاربری قابلیت مدیریت فازهای مختلف تحلیل سازه ها را ارائه می دهد. نرم افزار SOFiSTiK دارای افزونه هایی است که با آن می توانید با مدل های IFC هماهنگ باشید و از روندهای کار شخصی سازی شده پروژه هایی پشتیبانی کنید که شامل زبان های برنامه های Dynamo و Grasshopper هستند. این برنامه از مدل سازی مبتنی بر محور در فناوری CABD استفاده می کند. با این قابلیت می توانید مدل های پل را که دارای اجزای تکراری هستند، ساده تر ایجاد کنید. تحلیل سازه های مدرن و طراحی اعضا اکنون با استفاده از عناصر طراحی (Design Elements) امکان پذیر شده است و کاربران می توانند اعضای تیم را گروه بندی کنند و نتایج را در نیروهای تیرهای سازه، با هم تلفیق کنند.
روند کار کاملاً جدید زلزله برپایه BIM در مهندسی سازه نیز در این نسخه در دسترس است. این روند کار شامل طبقات، نتایج جدید مانند رانش طبقات و مدیریت اعضای طراحی برای اجزای دیوار است. به علاوه، برنامه های مختلفی وجود دارند که کار با این نرم افزار را ارتقا می دهند؛ مثلاً نتایج تصویری تحلیل و طراحی، مدل ساز پل با سیستم های از پیش ساخته شده و تیرهای اصلی چندگانه و تعدادی از انواع جدید پل. این نرم افزار یک سیستم ماژولار است که عملکرد AutoCAD را در مهندسی سازه تکمیل می کند، زیرا این برنامه ها قابلیت تلفیق و یکپارچگی دارند. تمام عملکردهای نرم افزار AutoCAD قابلیت کار در این برنامه را نیز دارد.

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت سیسبان مراجعه نمایید
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل موجود در پوشه Crack را در مسیر C:\Windows\System32 کپی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.
  • برای جلوگیری از غیرفعال شدن کرک، نرم افزار را در فایروال آنتی ویروس یا ویندوز قرار بدید
Operation Systems
  • Windows 7/8/10