در حال بارگذاری...

InPixio Photo Eraser 10.4.7612.28152 Win/Mac حذف پس زمینه عکس

InPixio Photo Eraser

InPixio Photo Eraser

 نرم افزار کاربردی که یا کمک آن میتوانید هر چیزی که در تصویر وجود دارد و بر خلاف سلیقه شماست ، حذف کنید. آیا از ثبت تصاویر خود به همراه سوژه‌ هایی ناخواسته در پس زمینه تصویر خسته شده‌اید؟ آیا سعی کرده‌اید که علائم، تابلو ها و یا افرادی که در حال راه رفتن در پس‌زمینه هستند را پاک کنید؟ تنها کاری که باید بکنید این است که تصویری که قصد حذف آن را دارای را انتخاب کرده و سپس با یک کلیک کار انجام می‌شود. اگر هر گونه نشانه و یا علامتی پس از عملیات حذف در تصویر به‌ جای ماند می‌توانید به وسیله ابزار کلون رنگ‌ های اطراف محل مورد نظر را ترکیب کرده تا حالت ظریفی پیدا کند و قابل تشخیص نشود. هیچ کس متوجه کاری که در تصویر انجام شده نخواهد شد و شما نیز همان تصویر ایده‌ عالی را که در نظر داشتید ثبت کرده‌اید.
اغلب ما زمان بسیاری را صرف گرفتن عکس به دفعات مختلف می‌کنیم تا به آن عکسی که در نظر داریم دست پیدا کنیم. و یا مایلیم که عکس‌های استثنایی از سفرهایمان ثبت کنیم و به دوستان و آشنایان نشان دهیم. اما همیشه آن‌گونه که در نظر داریم پیش نمی‌رود و در نهایت اجزای ناخواسته‌ای در عکس‌ هایمان ثبت می‌شوند. با برنامه Photo Eraser دیگر نیاز نیست که نگران اجزایی باشید که در پس‌ زمینه تصویر شما وجود دارند و عکس شما را خراب کنند، یا اینکه ساعت‌ ها منتظر بمانید تا افراد عبور کنند و در پس‌ زمینه تصویر شما وجود نداشته باشند. می‌توانید به راحتی چیزهایی چون افراد، علایم، سیم‌ های برق، سایه‌ ها، اعداد و تاریخ را از عکس‌ های خود حذف کنید.

قابلیت‌های کلیدی نرم‌افزار InPixio Photo Eraser

  • حذف افراد، آرم‌ها، علائم، اعداد، چراغ.های خیابانی، سایه‌ها و غیره
  • ابزار Clone برای رفع هر گونه رنگ باقی مانده حتی جزئی در از بین بردن تصاویر
  • حذف لوگوها، نوشته‌ها و واترمارک‌ها
  • امکان استفاده آسان و راحت
  • امکان حذف هرگونه لکه و خش در تصویر با استفاده از ابزار Clone
  • امکان حذف اشیاء تنها با یک کلیک
  • راهنمای کار با نرم‌افزار در خود برنامه به همراه تصاویر نمونه جهت شروع کار

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • به روی فایل Block Host.bat کلیک راست کنید و گزینه Run as administrator را بزنید ( در صورت استفاده از آنتی ویروس ، موقتا آنتی ویروس را غیرفعال کنید و بعد این فایل را اجرا کنید )
  • نرم افزار را نصب و اجرا کنید.
  • فایل keygen را اجرا کنید و بوسیله سریال ساخته شده توسط keygen نرم افزار را رجیستر کنید.
System Requirements Windows
- Windows 10, Windows 8, Windows 7
- 1 GHz Intel® Pentium® processor or equivalent
- 1 GB RAM CD/DVD ROM drive
- 100 MB hard disk space, mouse and keyboard

System Requirements Mac
- Mac OS X 10.11 and higher
- 2,4 GHz Intel® Core 2 duo processor or equivalent
- 2 GB RAM
- Graphics card with 256 MB memory