در حال بارگذاری...

SoftOrbits Photo Retoucher Pro 6.3 ویرایش حرفه ای عکس

SoftOrbits Photo Retoucher SoftOrbits Photo Retoucher نرم افزار کاربردی که به شما کمک می‌کند که عناصر نامطلوب در تصویر را حذف کنید. چه عکاس حرفه‌ای باشید و یا نباشید، همیشه امکان گرفتن عکس‌های واضح وجود ندارد. در برخی از عکس‌ها افراد یا اشیایی به‌صورت ناخواسته پدیدار می‌شوند که سوژه عکس را تحت شعاع قرار می‌دهند. اما برای حذف این عکس‌ها عجله نکنید. از امکانات برنامه کاربردی SoftOrbits Photo Retoucher ، امکان تصحیح ایرادات پوست، برطرف‌کردن نویز تصاویر دیجیتالی، نقطه‌ها و خراش‌های ایجاد شده بر روی تصویر و ترمیم تصاویر آسیب دیده را می‌توان نام برد.با نرم‌افزار SoftOrbits Photo Retoucher می‌توانید بدون برجای گذاشتن هیچگونه ردی عناصر ناخواسته را از عکس‌های‌تان حذف کنید. با استفاده از الگوریتم هوشمندی که در این نرم‌افزار گنجانده شده است، بازآفرینی پس‌زمینه‌های حذف شده توسط نرم‌افزار به راحتی امکان‌پذیر است. همچنین استفاده از این نرم‌افزار در روتوش تصاویر و برطرف کردن ایرادات پوست فوق‌العاده آسان است.
سازندگان این نرم‌افزار به زرق و برق اضافی اعتقادی ندارند، بنابراین مطمئن باشید که تصاویر شما شبیه به عروسک‌های پلاستیکی نخواهد شد. در عوض عناصر کوچکی مانند جای زخم‌، جوش و کک و مک به‌راحتی و بدون کوچک‌ترین اثری، به تمیزی از چهره شما پاک خواهند شد. ترمیم عکس‌های آسیب‌دیده قدیمی کاری وقت‌گیر بوده و نیازمند تجربه و کار با فتوشاپ می‌باشد. اما با نرم‌افزار SoftOrbits Photo Retoucher به سرعت می‌توانید این کارها را انجام دهید. ابزاری که جهت این کار در نرم‌افزار تعبیه شده می‌تواند گرد و خاک، نقاط زخم شده و ترک‌های روی عکس‌های اسکن شده را شناسایی کرده و حذف نماید. هوش مصنوعی نرم‌افزار قادر به تشخیص بخش‌های جدا شده از تصویر می‌باشد و با استفاده از الگوریتم خاص خود این بخش‌ها را بدون برجای گذاشتن هرگونه اثری ترمیم و بازسازی می‌کند. نرم‌افزار SoftOrbits Photo Retoucher می‌تواند خراش‌ها و لکه‌های روی عکس را از بین ببرد. نویز تصاویر دیجیتالی را حذف کند و بخش‌های ترک خورده و آسیب دیده تصویر را بازسازی کرده و هرگونه علامت و نوشته‌ای بر روی عکس‌ها را تنها با چند کلیک پاک کند

توضیحات
  • فعال سازی نرم افزار بصورت آنلاین انجام میشود و مدت زمان اعتبار سریال مشخص نیست

پادویش
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
Operation Systems
  • Windows 7/8/10