InPixio Photo Clip Pro 9.0.2 Win/Mac حذف کامل اشیا یا تغییر پس زمینه تصاویر

InPixio Photo Clip

InPixio Photo Clip

 نرم افزاری که هر جزئیاتی از جمله علایم ، کابل‌ های برق ، افراد و یا حتی برخی صحنه‌ ها را از درون تصویر مورد نظرتان برش زده و بخش‌ های مزاحم و اضافه را پاک می‌کند. به لطف عملکرد تشخیص خودکار بر پایه رنگ ، برنامه InPixio Photo Clip می‌تواند هر شیء رنگی مزاحم در پس‌ زمینه را شناسایی کرده و تنها با یک کلیک حذف کند. دیگر نیازی نیست نگران تحمل وقت و صبر زیاد برای ایجاد موقعیت مناسب و خالی از موارد اضافی جهت ثبت یک تصویر عالی باشید. کافیست تنها عکس خود را بگیرید و پس از بازگشت به منزل عکس را وارد نرم‌ افزار InPixio Photo Clip کنید تا عناصر اضافی در پس‌زمینه تصویرتان را حذف کند.
برای از بین بردن عناصر اضافی و مزاحم در تصویر دیگر نیازی نیست که به نرم‌ افزارهای گوناگون رجوع کنید تا زمان و دقت زیادی را صرف کنید. دیگر برنامه‌ ها از شما می‌خواهند که نقطه و مکان مشخصی را در تصویر انتخاب کنید و گاهی این کار چندان دقیق نخواهد بود. نرم‌افزار Photo Clip با استفاده از ویژگی‌های تکنیکی که دارا می‌باشد بطور خودکار بخشهایی از تصویر را که نیاز به ترمیم و حذف عناصر مزاحم دارد را تشخیص داده و سبب می‌شود که تصویری طبیعی و بدون افت کیفیت داشته باشید.

قابلیت‌ های کلیدی نرم‌افزار InPixio Photo Clip

  • حذف پس‌ زمینه‌های تصویر
  • حذف اشیاء مشخص شده در تصویر
  • مونتاژ عکس
  • قابلیت Clone تصویر جهت پرکردن فضای عکس
  • قابلیت ذخیره پروژه‌ های چندگانه
  • قابلیت درگ و دراپ جهت ایجاد کنترل بهتر بر روی تصویر
  • دارای ابزار برش Lasso جهت انتخاب دقیق محل مورد نظر در تصویر
  • دارای ابزار Paint Brush برای اشیاء بزرگ‌ تر در تصویر
  • قابلیت بزرگ‌ نمایی برای تصاویر حجیم

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 (سراسر کشور) و یا 9092301461 از تهران تماس بگیرید. در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه نمایید.

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
System Requirements Windows
- Windows 10, Windows 8, Windows 7
- 1 GHz Intel® Pentium® processor or equivalent
- 1 GB RAM CD/DVD ROM drive
- 100 MB hard disk space, mouse and keyboard
System Requirements Mac
- Mac OS X 10.11 and higher
- 2,0 GHz processor or equivalent
- 2 GB RAM
- Graphics card with 256 MB memory