در حال بارگذاری...

ANSYS SCADE 2021 R2 شبیه سازی و توسعه نرم افزارهای نهفته

Ansys

Ansys SCADE

 نرم افزاری مدل محور برای تولید و ساخت نرم افزارهای امنیتی حیاتی نهفته است. مهندسان و طراحان سیستم با استفاده از ابزارهای این نرم افزار اختصاصی و کدسازهای معتبر می توانند از خطا در کدنویسی جلوگیری کنند و با استانداردهای گواهی دقیق منطبق باشند. ابزارهای تعبیه شده در این نرم افزار به طور فراگیر در همه صنایع کاربرد دارند. طراحی سیستم های کنترل هواپیما، نیروگاه هسته ای با کنترل از راه دور و ایجاد رابط کاربری بین انسان و ماشین در خودرو از جمله این صنایع هستند. در واقع ANSYS SCADE بخشی از  Ansys Embedded Software است که کاربر را قادر می سازد تا محیطی برای ایجاد سیستم های مدل محور برای نرم افزار نهفته حیاتی در اختیار داشته باشد. این نرم افزار با ادغام زبان رسمی SCADE به صورت پیش فرض توانسته محیط طراحی یکپارچه برای مدیریت نیازمندی های توسعه برنامه های حیاتی، طراحی مدل محور، شبیه سازی، تأیید، ایجاد کد واجد شرایط و گواهی شده و تعامل پذیری با سایر ابزارها و پلتفرم های توسعه را در یک جا جمع کند.
این مجموعه نرم افزار کاملاً با سایر محصولات Ansys SCADE و Ansys Twin Builder سازگار شده تا بتواند محیطی برای طراحی فراهم کند که توسعه مهندسی سیستم و نرم افزار، طراحی HMI تعاملی، شبیه سازی مولتی فیزیک، تست نرم افزار و مدیریت چرخه عمر محصول و تلفیق کد در مقصد را باهم ترکیب کند. SCADE Architect نیز در این مجموعه گنجانده شده است و توانسته برنامه یکپارچه مهندسی را با ترکیب معماری نرم افزار، شبیه سازی و طراحی نرم افزار در یک رابط کاربری جامع تجمیع کند.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

نسخه 64 بیتی
دانلود پارت 1 با حجم 1.5 گیگابایت
دانلود پارت 2 با حجم 1.4 گیگابایت

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.2/5)
تصویری از محیط کرک شده نرم‌افزار
پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
System requirements
  • Windows 10 (64-bit Professional, Enterprise and Education editions)
  • Windows 7 (64-bit Professional and Enterprise versions)
  • Windows Server 2012 R2 Standard Edition (64-bit)
  • CPU: multiprocessing
  • RAM: 2 GB
  • Space: 39 GB HDD