خبرهای تکنولوژی

بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور بر بستر وب
در حال بارگذاری...

ANSYS EMA3D Cable 2021 R1 شبیه سازی مدل الکترومغناطیسی

Ansys EMA3D Cable

Ansys EMA3D Cable

 نرم افزاری اختصاصی برای شبیه سازی مدل سازی کابل الکترومغناطیسی در سطح پلتفرم است. برنامه Ansys EMA3D Cable یک روند کار طراحی برای اعتبارسنجی ارائه می کند که شامل پشتیبانی از گواهی تداخل الکترومغناطیسی (EMI) / رایانش پذیری الکترومغناطیسی (EMC) و ارزیابی طراحی سیستم برای طراحی مهارکننده های کابل در هوافضا، صنایع خودرویی، نظامی، نفت و گاز، الکترونیکِ مصرف کننده و بخش های انرژی است. اگر از نرم افزار Ansys EMA3D Cable در مراحل اولیه طراحی مهارکننده کابل استفاده شود، کاربر می تواند عملکرد محصولاتش را در آزمون های گواهی EMC پیشبینی کند. اگر به برنامه ورودی کارآمدی داده شود، می تواند پیچیده ترین هندسه های CAD را پردازش کند.
همچنین نرم افزار Ansys EMA3D Cable از رابط کاربری مدل ساز مستقیم SpaceClaim برای ایجاد روند کار بهینه شده استفاده می کند. در این صورت مهندسان می توانند به سرعت محتوای یک کابل را تعریف کنند و مدل های پیچیده و واقعی را در زمانی کوتاه شبیه سازی کنند. این نرم افزار شبیه سازی های بسیار دقیقی از برخورد صاعقه، میدان های با تشعشع شدید (HIRF)، پالس های الکترومغناطیسی (EMP)، پسماندهای متشعشع، همشنوایی (تداخل سیگنال)، و بررسی حساسیت بین سایر برنامه های EMC ارائه می دهد. ابزارهای مخصوص حل مسئله در این ابزار، جزئیات مربوط به پلتفرم های بسیار پیچیده را مانند هواپیما، اتوموبیل، پلتفرم های دریایی و حتی سیستم های الکترونیکی ثبت می کنند، به شیوه ای که از نظر محاسباتی قابل دسترسی باشد که شامل هر مهارکننده کابل مجهز به چندمحافظ و چندرسانا هستند.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

ورژن 2021 (نسخه 64 بیتی)
دانلود با حجم 2.3 گیگابايت به همراه کرک
ورژن 2020 (نسخه 64 بیتی)
دانلود با حجم 2.4 گیگابايت به همراه کرک

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.2/5)
تصویری از محیط نرم افزار
پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
Operation Systems
  • Windows 8.1/10