در حال بارگذاری...

Altair Activate 2022.3 شبیه سازی محصولات به شکل مدل تک بعدی

نرم افزار ویندوز / مهندسی TRACKER 14484 2 اردیبهشت 1402
Altair Activate Altair Activate نرم افزاری برای مدل سازی و شبیه سازی سریع محصولات به صورت سیستم های میان رشته ای به شکل مدل های تک بُعدی است. برنامه Altair Activate می تواند این کارها را به صورت سیگنال محور یا نمودارهای بلوکی فیزیکی نشان دهد و قابلیت اختیاری تلفیق با مدل های سه بعدی را نیز دارد. می توانید طیف تعدیل پذیری را حین چرخه توسعه انجام دهید که از طراحی مفهومی اولیه (با مدل هایی شامل شبیه سازی های مفهومی تر و معمولاً کوتاه تر) تا طراحی دقیق بعدی (با کاهش مفهومی بودن مدل و شبیه سازی های طولانی تر) متغیر است. با استفاده از نرم افزار Altair Activate می توانید عملکرد کلی محصول را مانند «سیستم به سیستم»شبیه سازی کنید، رفتار کلی را بهتر ارزیابی کنید و تقابل بین اجزا و زیرسیستم ها را درک کنید.
Altair Activate با به کارگیری جنبه های میان رشته ای در شبیه سازی های سیستمی (مانند مکانیکی و الکتریکی، سیالات و ساختارها، اثرات الکترومغناطیسی و دمایی و غیره)، فهم کلی از عملکرد محصول را افزایش می دهد که شامل کوپلینگ مدل های تک بُعدی و سه بعدی است. عملکرد قدرتمند پیش فرض را می توان با استفاده از استانداردهای باز مانند Modelica و FMU افزایش داد. مکمل های نرم افزاری نیز با این مجموعه گسترده از شبیه سازی مهندسی کار می کنند، مانند MotionSolve و Flux و FEKO و غیره. امکان بهره گیری از قدرت منابع از پیش تعریف شده Modelica برای مدل سازی اجزای رایج مکانیکی، الکتریکی و فیزیکی دمایی نیز وجود دارد.

پادویش
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
نسخه 64 بیتی
دانلود با حجم 2.7 گیگابایت به همراه کرک

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.2/5)
تصویری از محیط کرک شده نرم‌افزار
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • دسترسی به اینترنت را قطع کنید.
  • پوشه های موجود در پوشه Crack را در مسیر C:\Program Files\Altair\2022.3 کپی و جایگزین پوشه های قبلی کنید.
  • فایل altair_licensing.reg را اجرا کنید و Yes بزنید
  • نرم افزار را اجرا کنید.
Operation Systems
  • Windows 7/8/10