در حال بارگذاری...

Altair Activate 2022.0 شبیه سازی محصولات به شکل مدل تک بعدی

Altair Activate

Altair Activate

 نرم افزاری برای مدل سازی و شبیه سازی سریع محصولات به صورت سیستم های میان رشته ای به شکل مدل های تک بُعدی است. برنامه Altair Activate می تواند این کارها را به صورت سیگنال محور یا نمودارهای بلوکی فیزیکی نشان دهد و قابلیت اختیاری تلفیق با مدل های سه بعدی را نیز دارد. می توانید طیف تعدیل پذیری را حین چرخه توسعه انجام دهید که از طراحی مفهومی اولیه (با مدل هایی شامل شبیه سازی های مفهومی تر و معمولاً کوتاه تر) تا طراحی دقیق بعدی (با کاهش مفهومی بودن مدل و شبیه سازی های طولانی تر) متغیر است. با استفاده از نرم افزار Altair Activate می توانید عملکرد کلی محصول را مانند «سیستم به سیستم»شبیه سازی کنید، رفتار کلی را بهتر ارزیابی کنید و تقابل بین اجزا و زیرسیستم ها را درک کنید.
Altair Activate با به کارگیری جنبه های میان رشته ای در شبیه سازی های سیستمی (مانند مکانیکی و الکتریکی، سیالات و ساختارها، اثرات الکترومغناطیسی و دمایی و غیره)، فهم کلی از عملکرد محصول را افزایش می دهد که شامل کوپلینگ مدل های تک بُعدی و سه بعدی است. عملکرد قدرتمند پیش فرض را می توان با استفاده از استانداردهای باز مانند Modelica و FMU افزایش داد. مکمل های نرم افزاری نیز با این مجموعه گسترده از شبیه سازی مهندسی کار می کنند، مانند MotionSolve و Flux و FEKO و غیره. امکان بهره گیری از قدرت منابع از پیش تعریف شده Modelica برای مدل سازی اجزای رایج مکانیکی، الکتریکی و فیزیکی دمایی نیز وجود دارد.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

نسخه 64 بیتی
دانلود با حجم 1.8 گیگابایت به همراه کرک


سایـت سـازنــده
 (4.2/5)
تصویری از محیط کرک شده نرم‌افزار
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • دسترسی به اینترنت را قطع کنید.
  • پوشه موجود در پوشه Crack را در مسیر C:\Program Files\Altair\2022 کپی و جایگزین پوشه قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.
Operation Systems
  • Windows 7/8/10