در حال بارگذاری...

NUMECA OMNIS 4.1 + Doc شبیه سازی جریان گاز

NUMECA

NUMECA OMNIS

 نرم افزاری برای شبیه سازی جریان گازها در مسئله های جریان های داخلی و برای جریان خارجی اطراف بدن میباشد. نام محیط یکپارچه این نرم افزار OMNIS است و برای طراحی، شبیه سازی و بهینه سازی میان رشته ای استفاده می شود. برنامه OMNIS با همه محصولات شرکت NUMECA سازگار است و با استفاده از آن می توان به رابط کاربری نسل جدید دسترسی داشت که دارای ابزارهایی پیش از پردازش تا پس از پردازش است. این نرم افزار امکان دسترسی به انواع متنوع راه حل ها را با استفاده از روش های RANS- و URANS- و LES- و Lattice-Boltzmann میسر می کند. همه این حل کننده های مسئله امکان ارائه نمایش راه حل را به صورت تصویری و موازی (پردازش همزمان) با محاسبات دارند.
نسل جدید محیط شبیه سازی با این نرم افزار ارائه شده است. همه ابزارهای لازم برای مشینگ، شبیه سازی، طراحی، شناسایی و بهینه سازی در یک رابط کاربری گرافیکی تعبیه شده اند. شرکت بین المللی Numeca این نرم افزار «دینامیک سیالات محاسباتی» (CFD) را برای شبیه سازی، طراحی و بهینه سازی جریان سیالات و انتقال گرما در همه جای جهان ساخته است. این نرم افزار دارای محیط های تلفیقی (FINE) جریان خودکار و شخصی سازی شده است که شامل FINE/Turbo برای شبیه سازی جریان های چرخشی و توربوماشینی، FINE/Open برای شبیه سازی کاربردهای پیچیده داخلی و خارجی و در نهایت FINE/Marine برای کاربردهای دریایی هستند.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

نسخه 64 بیتی
دانلود با حجم 1.2 گیگابایت به همراه کرک

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.2/5)
تصویری از محیط نرم افزار
پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
System Requirements
  • Windows 7/8/10
  • Multiprocessor,multi-core PC
  • 512MB or more RAM, 1.36 GB of free space on the hard drive for installing the program
  • Video card with support for OpenGL 4.0 (and higher)