در حال بارگذاری...

FunctionBay Multi-Body Dynamics SP0 1.0.0.193 شبیه سازی رفتار دستگاه مکانیکی

FunctionBay Multi-Body Dynamics

Multi-Body Dynamics

 نرم افزاری که در مجموعه ANSYS Workbench ادغام شده است. در واقع  Multi-Body Dynamics افزونه ای در ANSYS بوده که به منظور شبیه سازی رفتار گذرای یک دستگاه مکانیکی در حال حرکت مورد استفاده قرار می گیرد. این افزونه که توسط FunctionBay Inc توسعه داده شده است ، از اجسام صلب استفاده می کند و به همین خاطر موجب کاهش زمان محاسابات نسبت به آنالیز ساختار گذارا به وسیله اجسام انعطاف پذیر می شود. بنابراین با استفاده از این افزونه می توان درک موثرتری از رفتار دینامیکی داشته و شرایط مرزی را برای تجزیه و تحلیل ساختاری ایجاد نمود. محاسبات بار در اتصالات و محل های اعمال نیرو انجام شده و می تواند برای تجزیه و تحلیل ساختاری در سطح اجزاء مورد استفاده قرار گیرد. مطالعه رفتار دینامیکی مونتاژ اجسام صلب یا انعطاف پذیر معمولاً شامل جابه جایی های گذار/چرخشی است.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

نسخه 64 بیتی
دانلود با حجم 1.2 گیگابايت به همراه کرک

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.1/5)
پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
Compatibility
  • ANSYS 2019 R1 (x64)