خبرهای تکنولوژی

بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور بر بستر وب
در حال بارگذاری...

InnovMetric PolyWorks Metrology Suite 2020 IR10.1 مترولوژی 3 بعدی

PolyWorks Metrology

PolyWorks Metrology

 نرم افزار چند منظوره که در زمینه مترولوژی و اندازه گیری های سه بعدی  مورد استفاده قرار می گیرد. برنامه PolyWorks Metrology امکان مهندسی معکوس ، کنترل هندسه محصول ، انجام اصلاحات مرتبط با معماری ، پایش تغییر شکل سطح زمین و دیگر اقدامات را فراهم می کند. پکیج نرم افزاری PolyWorks با دارای بودن ابزارها و قابلیت های مختلف، امکان کار با حجم زیادی از داده ها را به طور سریع و آسان فراهم می کند. یکی دیگر از ویژگی های این مجموعه نرم افزاری ، امکان کار با داده های حاصل از اسکنرهای سه بعدی برندهای شناخته شده است.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • پوشه PolyWorks MS 2020 موجود در پوشه Crack را در مسیر C:\Program Files\InnovMetric کپی و جایگزین پوشه قبلی کنید.
  • به روی فایل server_install.bat موجود در مسیر C:\Program Files\InnovMetric\PolyWorks MS 2020\bin کلیک راست کنید و Run as administrator را بزنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید و به مسیر Tools > IMKey License Management > Floating keys - Client بروید و در قسمت License server Name باید 23100@localhost را وارد کنید ( نحوه صحیح قرار گیری License server Namدر فایل readme_SSQ.txt نوشته شده است )
Operation Systems
  • Windows 7/8/10