در حال بارگذاری...

OpenCities Map Ultimate 23.00.02.053 نقشه برداری جغرافیایی

نرم افزار ویندوز / مهندسی SalaR 19029 12 اسفند 1402
OpenCities Map OpenCities Map نرم افزاری که به عنوان یک پلتفرم جغرافیایی نوآورانه که به طور خاص برای کاربران MicroStation ساخته شده است. برنامه OpenCities Map دارای یک رابط کاربری آشنا است که باعث می شود به سرعت در ایجاد مدلهای قدرتمند GIS مهارت پیدا کنید. برای کاربران MicroStation Bentley برنامه OpenCities Map بهترین راه برای نوسازی محیط موجود CAD شما و قدرت گردش کار GIS است.
  • OpenCities Map Advanced
با گسترش قابلیت های MicroStation با مدل سازی مبتنی بر ویژگی و پشتیبانی از ماندگاری داده های یکپارچه در پایگاه داده های مکانی ، گردش کار نقشه برداری مبتنی بر CAD را امکان پذیر می کند. این برنامه با فعال کردن یک محیط ویرایش ایمن و چند کاربره که در آن می توان ویژگی های فردی را هنگام اتصال به یک پایگاه داده فضایی قفل کرد ، باعث افزایش بهره وری ، کارآیی و امنیت داده ها می شود. OpenCities Map Advanced دسترسی به اطلاعات و تصمیم گیری را از طریق یک منبع واحد از حقیقت که داده های شما را در یک پایگاه داده متمرکز مدیریت می کند ، بدون در نظر گرفتن اندازه مجموعه داده شما ، بهبود می بخشد. منحنی یادگیری برای کسانی که از میکرواستاسیون استفاده می کنند ، حتی با برنامه های داخلی یا شخص ثالث ، هنگام ارتقاء به OpenCities Map Advanced  کوتاه است.
  • OpenCities Map Ultimate
قابلیت های مدل سازی سه بعدی کارآمد را برای مستند سازی و مدل سازی دارایی ها در یک محیط جغرافیایی فراهم می کند. شما می توانید داده های مدل سازی واقعیت مانند مش واقعیت در مقیاس بزرگ ، ابرهای نقطه ای ، مدل های زمین مقیاس پذیر و داده های شطرنجی را برای استفاده در یک محیط مهندسی CAD به همراه اتصال پایگاه داده فضایی بومی ادغام ، پردازش و پخش کنید. OpenCities Map Ultimate امکان دستکاری سریع و آسان از مشی در هر مقیاس و همچنین امکان تولید مقطع ، استخراج زمین و خطوط و تولید ارتوفوتوس ، PDF های سه بعدی و iModels را فراهم می کند.

پادویش
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
OpenCities Map Advanced v2023
دانلود با حجم 2.4 گیگابايت به همراه Patch
OpenCities Map Ultimate v2023
دانلود پارت 1 با حجم 2 گیگابایت
دانلود پارت 2 با حجم 2 گیگابایت
دانلود پارت 3 با حجم 701 مگابایت

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.2/5)
تصویری از محیط کرک شده نرم‌افزار
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • دسترسی به اینترنت را قطع کنید.
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • فایل Setup_Map_Advancedx64 یا Setup_Map_Ultimatex64 را نصب کنید.
  • به روی فایل Patch کلیک راست کنید و گزینه Run as administrator را بزنید (یوزر و پسورد جهت در فایل Password موجود است) و به روی دکمه Patch کلیک کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.
Operation Systems
  • Windows 8/10 (64bit)