خبرهای تکنولوژی

در حال بارگذاری...

DualBootPRO 1.1 Retail مدیریت و ویرایش منوی بوت سیستم

DualBootPRODualBootPRO

  نرم افزاری مفید و کاربردی جهت کنترل، مدیریت و ویرایش فایل های مربوط به بوت سیستم که به شما کمک خواهد کرد تا با صرفه جویی در وقتتان خیلی راحت و سریع به ویرایش منوی بوت ویندوز خود بپردازید. این نرم افزار علاوه بر گزینه های پیشرفته و ابزارهای جدید دارای عیب یاب هایی جهت یافتن و تصحیح خطاهای موجود در BCD نیز می باشد. عدم نیاز به نوشتن کدهای پیچیده، امکان تغییر نام ویندوز، تعمیر فایل های خراب مربوط به بوت ویندوز، امکان تهیه نسخه پشتیبان از فایل های تنظیمات و توانایی عیب یابی و رفع مشکلات منوی بوت، از جمله قابلیت های اصلی این نرم افزار است که میتوان به آنها اشاره کرد، این نرم افزار محصولی از شرکت Tradewind Creations می باشد .

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
DualBootPRO offers full support for 64-Bit & 32-Bit versions of Windows 8, 7, Vista, XP, 2K SP4 and Windows Server 2003/2008.