در حال بارگذاری...

FocusOn Image Viewer 1.31 + Portable ویرایش و مشاهده عکس

FocusOn Image Viewer FocusOn Image Viewer نرم افزاری برای مشاهده و ویرایش سریع عکس است که بیش از 100 فرمت تصویر مختلف از جمله JPG، PNG، GIF، BMP، TIF، JP2، J2K، PSD، DNG، RAW و بسیاری دیگر پشتیبانی می کند. این برنامه به گونه ای طراحی شده است که مدیریت تمام عکس های شما را در یک محیط ساده و کاربرپسند انجام دهد. شما می توانید به صورت خودکار تصاویر خود را بر اساس تاریخ سازماندهی کنید، بدون افت کیفیت به آنها ویرایش اعمال کنید. FocusOn Image Viewer دارای ویژگی ها و گزینه های فراوانی برای مدیریت و ویرایش تصاویر شماست بدون اینکه ابزارهای پیچیده زیادی داشته باشد که کار با آن را دشوار کند
می توانید تصاویر خود را در یک محیط رابط Explorer مانند با Thumbnails (تصاویر کوچک) سازماندهی کنید و همچنین امکان کشیدن و رها کردن نیز وجود دارد. یک ویرایشگر تصویر ساده و در عین حال کاربردی در دسترس است که به شما امکان تغییر اندازه یا چرخش سریع تصاویر را می دهد. همچنین می توانید با زوم کردن روی تصاویر، جزئیات آنها را مشاهده کنید و بدون آسیب رساندن به نسخه اصلی، به ویرایش آنها با امکاناتی مانند برش، فیلتر، تنظیمات و غیره بپردازید.
از نظر ویژگی‌های ویرایش، برنامه به شما چند گزینه پایه مانند چرخش، برش، وارونه کردن، تغییر اندازه، افزودن قاب، فیلتر یا متن ارائه می‌دهد. علاوه بر این، ابزار به شما امکان می‌دهد پارامترهای گرافیکی مختلف مانند کانال‌های RGB، دمای رنگ، کنتراست، گاما و روشنایی را تنظیم کنید.

پادویش
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
check
دانلود با حجم 10 مگابايت ( رایگان )
نسخه بدون نیاز به نصب ( Portable )
نسخه قابل حمل ورژن 1.31

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.5/5)
تصاویری از محیط نرم افزار
Operation Systems
  • Windows 7/8/10/11