در حال بارگذاری...

System Dashboard Pro 1.10.4 مشاهده عملکرد سیستم در مکینتاش

System Dashboard System Dashboard سیستم داشبورد یک برنامه کاربردی است که برای سیستم عامل مکینتاش طراحی شده و به کاربران این سیستم عامل کمک می‌کند تا عملکرد سیستم را مشاهده کنند.
با استفاده از برنامه می‌توانید اطلاعات مهمی مانند میزان استفاده از پردازنده، حافظه، شبکه و هارد دیسک را مشاهده کنید. همچنین این برنامه قابلیت مانیتور کردن درایوهای خارجی مانند کارت‌های SD و USB را نیز داراست.
نرم افزار System Dashboard با ارائه اطلاعات دقیق و جامعی از سیستم شما، به شما کمک می کند تا از عملکرد کامپیوترتان مطلع شوید و هر گونه بهره‌وری غیرضروری را کاهش دهید. این برنامه از طریق یک پنل کنترل کناری عمل می‌کند که به راحتی قابل دسترسی است و می‌توانید از آن برای کنترل یا تنظیم پارامترهای سیستم خود استفاده کنید.
برخی امکانات نرم افزار
  • دریافت اطلاعات کلی سیستم: با استفاده از این ویژگی، شما می‌توانید یک نمای کلی از پارامترهای مهم سیستم خود را ببینید که شامل نسخه‌ی macOS استفاده شده و جزئیاتی درباره کامپیوتر شما است.
  • مشاهده‌ی استفاده از پردازنده: صفحه‌ی پردازنده جزئیات مهمی درباره استفاده از پردازنده شما را نشان می‌دهد. بار فعلی پردازنده همراه با بار چند ثانیه اخیر نمایش داده می‌شود و لیستی از فرآیندهایی که بیشترین استفاده را از پردازنده دارند نیز نمایش داده می‌شود.
  • مشاهده‌ی استفاده از حافظه: صفحه‌ی حافظه، داده‌های مربوط به حافظه شما را نشان می‌دهد. بار فعلی همراه با بار چند ثانیه اخیر نمایش داده می‌شود و لیستی از فرآیندهایی که بیشترین استفاده را از حافظه دارند نیز نمایش داده می‌شود.
  • مشاهده‌ی اطلاعات شبکه: این بخش اطلاعات شبکه‌ی پایه‌ای نظیر آدرس IP محلی و خارجی یا نرخ انتقال اتصال WLAN را نشان می‌دهد.
  • مشاهده‌ی استفاده از شبکه: بخش شبکه سرعت دانلود و آپلود جاری و تعداد اتصالات باز را نشان می‌دهد.
  • نمایش وضعیت باتری درونی: این قسمت برای کامپیوترهای MacBook موجود است و پارامترهای پایه‌ای باتری مانند تعداد چرخه شارژ و سلامتی باتری را نشان می‌دهد.
  • کنترل هارد دیسک: از طریق این قسمت، شما می‌توانید فضای استفاده شده و فضای خالی هارد دیسک خود را نشان بدهید و سرعت جاری را نیز مشاهده کنید.
  • مشاهده درایوهای خارجی مانند کارت‌های SD و USB و امکان

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت سیسبان مراجعه نمایید
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
check
دانلود با حجم 6 مگابايت

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.3/5)
تصاویری از محیط نرم افزار
Operation Systems
  • macOS 13 or later