در حال بارگذاری...

Flexiglass 1.7 Mac مدیریت پنجره‌ ها در مکینتاش

Flexiglass Flexiglass نرم افزار کاربردی که قابلیت‌ ناموجود در سیستم‌عامل مکینتاش را از نظر مدیریت پنجره‌ها به آن می‌افزاید و راهی بسیار ساده برای انتقال ، تغییر اندازه ، حداکثر کردن اندازه و بستن پنجره‌ها در مک با استفاده از موس ، تاچ‌پد لمسی و صفحه‌کلید فراهم می‌کند. 
  • انتقال و تغییر اندازه: معمولاً حین انتقال یا تغییر اندازۀ یک پنجره در مک ، نوار عنوان یا گوشۀ پایین و سمت راست آن محدودیت ایجاد می‌کند. با کمک برنامه Flexiglass می‌توانید به‌راحتی پنجره‌ها را مدیریت کنید. برای انتقال یا تغییر اندازۀ سریع پنجرۀ فعال، تنها کافی است که نشان‌گر موس را روی آن ببرید، کلیدی که قابل تعریف است را فشار دهید و حال پنجره را با کلیدهای چپ و راست موس حرکت دهید.
  • چیدمان‌های سریع: اگر هم‌زمان با بیش از یک پنجره کار می‌کنید، این نرم‌افزار می‌تواند در چیدن پنجره‌ها به‌شکل دلخواه روی صفحه کمک کند. کافی است که پنجره‌را به سمت راست، چپ یا بالا بکشید. پنجره به‌صورت خودکار تغییراندازه می‌دهد و خود را برای اشغال کردن نصف صفحه یا کل صفحه جابه‌جا می‌کند.

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت سیسبان مراجعه نمایید
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
check
دانلود با حجم 5 مگابايت
لینک کمکی ( Multi Mirror Link )

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.2/5)
تصاویری از محیط نرم افزار
Supported Operation Systems
macOS 10.9 or later 64-bit