در حال بارگذاری...

Bartender 5.0.54 Mac محدود کردن تعداد موارد نمایشی در نوار اعلان مکینتاش

Bartender Bartender نرم افزاری که امکان محدود کردن تعداد موارد نمایشی در نوار اعلان سیستم عامل مکینتاش را به همان تعدادی که معمولاً استفاده می‌کنید، فراهم می‌کند. در عین حال با استفاده از برنامه Bartender می‌توانید موارد پنهان را نیز در فهرست دسترسی سازماندهی کنید که می‌تواند آیکونی تکی در نوار اعلان باشد یا با کلید میان‌بری که خودتان تعیین کردید، فعال شود. برنامه‌های فهرست نوار اعلان بسیار مفیدند چون همیشه به قابلیت‌های آن‌ها دسترسی دارید، بدون این‌که نیازی به وقفه در کار یا استفاده از ابزارهای پیچیده داشته باشد.

Parallels Toolbox Business 6.6.1.4005 Win/Mac ابزار همه کاره

Parallels Toolbox Parallels Toolbox نرم افزاری همه کاره با بیش از ۴۰ ابزار برای ویندوز و مکینتاش میباشد. Parallels Toolbox به شما این امکان را میدهد تا از کامپیوتر خود استفاده حداکثری را بدون نیاز به یادگیری تنظیمات پیچیده ببرید. از ویژگی‌های قابل توجه نرم افزار Parallels Toolbox می توان به سادگی در استفاده، عدم نیاز به دانش فنی پیچیده، قابلیت کار با ابزارهای مختلف در یک رابط کاربری متمرکز و قابلیت تنظیم طبق نیاز کاربر اشاره کرد.

Slidepad 1.4.9 Mac جا به جایی آسان تر بین پنجره‌ ها در مکینتاش

Slidepad Slidepad نرم افزاری بسیار کاربردی برای کاربرانی است که جابه‌جا شدن بین پنجره‌های مختلف را مثلاً برای باز کردن یک صفحۀ اینترنتی یا نرم‌افزار دشوار می‌بینند. پس از نصب برنامه Slidepad تنها کافی است که نشان‌گر موس را به سمت لبۀ سمت راست صفحه ببرید. نوار کناری باز می‌شود و در صورت کلیک در جایی دیگر از صفحه، دوباره ناپدید می‌شود. استفاده از این برنامه با استفاده از کلیدهای میان‌بر کیبورد یا از آیکون نوار منو نیز امکان‌پذیر است. این برنامه برخلاف سایر برنامه‌ها، محدودیتی در تعداد موارد افزوده‌شده به نوار کناری ندارد. می‌توان هر کلیدواژه یا لینکی را درست مانند مرورگرهای معمولی تایپ کرد. می‌توان ویژگی صفحه‌های روی هم که در آی پد وجود دارد را در مک تجربه کرد. به کشیدن صفحه‌ها به داخل و خارج می‌توان شیوۀ اجرای هم‌زمان چند کار را درست مانند آی‌پد در مک تجربه کرد. استفاده از این برنامه به سادگی استفاده از منوی معلق است.

System Dashboard Pro 1.11.0 مشاهده عملکرد سیستم در مکینتاش

System Dashboard System Dashboard سیستم داشبورد یک برنامه کاربردی است که برای سیستم عامل مکینتاش طراحی شده و به کاربران این سیستم عامل کمک می‌کند تا عملکرد سیستم را مشاهده کنند.
با استفاده از برنامه می‌توانید اطلاعات مهمی مانند میزان استفاده از پردازنده، حافظه، شبکه و هارد دیسک را مشاهده کنید. همچنین این برنامه قابلیت مانیتور کردن درایوهای خارجی مانند کارت‌های SD و USB را نیز داراست.
نرم افزار System Dashboard با ارائه اطلاعات دقیق و جامعی از سیستم شما، به شما کمک می کند تا از عملکرد کامپیوترتان مطلع شوید و هر گونه بهره‌وری غیرضروری را کاهش دهید. این برنامه از طریق یک پنل کنترل کناری عمل می‌کند که به راحتی قابل دسترسی است و می‌توانید از آن برای کنترل یا تنظیم پارامترهای سیستم خود استفاده کنید.

Multitouch 1.27.31 Mac افزایش حرکت های لمسی در مکینتاش

Multitouch Multitouch نرم افزاری کاربردی و ساده برای افزودن حرکت های لمسی بیشتر به سیستم عامل مکینتاش است. با استفاده از برنامه Multitouch می‌توانید عملیات دلخواهی را به حرکتی خاص از حرکت های لمسی موس اختصاص دهید. مثلاً ضربه با سه انگشت عملیات چسباندن را انجام دهد. می‌توانید روند کار را با اجرای کلیدهای میان‌بر صفحه‌کلید بهبود بخشید، زبانه‌های مرورگر را کنترل کنید، کلیک دکمۀ وسط موس را انجام دهید و بسیاری قابلیت‌های دیگر امکان‌پذیر است. با نرم افزار Multitouch مجموعه‌ای از حرکت‌های لمسی خواهید داشت که اجرای آن‌ها ساده است. بنابراین می‌توانید این حرکت‌های لمسی را به عادت‌های معمول کار با مک اضافه کنید. با این ابزار می‌توانید از حرکت‌های لمسی برای اجرای عملیات‌های مختلف مانند کلیک موس یا جابه‌جایی بین زبانه‌ها استفاده کنید.

Default Folder X 6.0.7 دسترسی سریع به پوشه ها در مکینتاش

Default Folder X Default Folder X نرم افزاری کاربردی که یک نوار ابزار را به قسمت سمت راست پنجره های Open و Save هر برنامه OS X-native اضافه می کند که دسترسی سریع را به پوشه ها و عملکردهای مختلف را در سیستم عامل مکینتاش فراهم می کند. با استفاده از برنامه Default Folder X به راحتی می توان پوشه های مورد نظر را باز کرد و تغییراتی را در تنظیمات اعمال نمود.