خبرهای تکنولوژی

بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور بر بستر وب
در حال بارگذاری...

Monit 2.0.1 Mac مشاهده عملکرد سیستم و شبکه در مکینتاش

Monit

Monit

 نرم افزاری که امکان مشاهده عملکرد سیستم و شبکه را از پنجرۀ مرکز اعلان در سیستم عامل مکینتاش فراهم می‌کند. برنامه Monit به شکل ویجتی کوچک با سیستم تلفیق می‌شود و بدون شلوغ کردن دسکتاپ ، قابلیت دسترسی به اطلاعات آماری را فراهم می‌کند. در مجموع نرم‌فزار Monit می‌تواند افزونه‌ای عالی به مجموعۀ نرم‌فزاری شما باشد. می‌توانید جزئیات مربوط به استفاده از سیستم و شبکه را از پنجرۀ مرکز اعلان مشاهده کنید، بدون اینکه نیاز باشد منوی جداگانه‌ای در نوار اعلان قرار دهید یا برنامه‌ای جداگانه روی دسکتاپ داشته باشید. پس از تلفیق با صفحۀ مرکز اعلان، ویجت این برنامه کلیدهایی به‌شکل درجه نشان می‌دهد که استفاده از پردازنده ، حافظه و دیسک را نمایش می‌دهند و هم‌چنین جزئیات مربوط به وضعیت شبکه را ارائه می‌دهد.
با استفاده از نرم‌فزار Monit می‌توانید مقدار استفاده از پردازنده توسط کاربر یا سیستم را مشاهده کنید، تعداد پردازش‌ها یا ریسه‌های اجرایی (Thread) را ببینید، زمان روشن بودن ، مدل پردازنده ، حافظۀ اختصاصی ، فعال یا فشرده ، حافظۀ فیزیکی در دسترس، میزان استفاده و فضای خالی هر درایو متصل و بسیاری اطلاعات دیگر نیز قابل مشاهده‌اند. به همین صورت در صفحۀ شبکه می‌توانید آدرس آی‌پی عمومی و محلی هرکدام از اتصال‌های در دسترس شبکه را ببینید. در هر مورد امکان دیدن سرعت آپلود و دانلود نیز وجود دارد.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

دانلود با حجم 12 مگابايت
لینک کمکی ( Multi Mirror Link )

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.3/5)
پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
Supported Operation Systems
  • macOS 10.13 or later 64-bit