در حال بارگذاری...

Advanced Folder Encryption 6.7.5 قفل و رمزگذاری فولدرها

Advanced Folder Encryption

Advanced Folder Encryption

  یک برنامه ی محافظتی قفل و رمز فایل های ویندوز میباشد. این برنامه توانایی انجام همزمان و تواما  قفل فولدر،  رمز محافظ فولدر، و مخفی کردن فولدر را برای محافظت از فولدر ها بصورتی قابل اطمینان را داراست. همچنین این امکان را به شما میدهد تا برای محافظت بیشتر از فولدرها و فایل ها،  آنها را به چند قسمت تقسیم کنید. این برنامه با ویندوز اکسپلورر کار میکند و امکان رمز دار کردن، رمز گشایی، مشاهده، و ویرایش فایل ها را با چند کلیک ساده به شما میدهد.
 • قفل محافظتی پیشرفته: SensiGuard از یک قفل AES256bit استفاده کرده است،  این بدین معناست که شما کنترل اطلاعات خود را بدست میگیرید یعنی تنها شما قادر به دسترسی به فایل ها و فولدر های قفل شده میباشید.
 • قفل فوری فایل ها: امنیت، کار مشکلی نیست؛ برنامه ی Advanced Folder Encryption  یک سپر محافظتی قدرتمند و در عین حال ساده میباشد که از فایل ها و فولدر های شما محافظت میکند. تنها کافیست روی فایل یا فولدر مورد نظر کلیک راست کنید تا قفل شود.
 • ممانعت از دسترسی به فایل ها: این برنامه قدرت محدود کردن دسترسی به فایل ها و فولدر ها و برنامه ها را دارد. امکان دسترسی به فایل ها را برنامه ریزی و محدود کنید، بدون اینکه به محتوای آنها آسیب برسد یا تغییر کند.
 • قفل محافظتی safe mode: حتی در حالت safe mode میتوانید بوسیله رمز عبور از اطلاعات خود محافظت نمایید! این یک ویژگی بی همتاست و محافظ مطمئن اطلاعات شما خواهد بود. تمامی فولدر ها و فایل های رمز دار شده ی شما 100% در امنیت خواهند بود! و البته در 100% مواقع!
 • رمز عبور دو مرحله ای: این یک قفل فایل و فولدر دو مرحله ایست، شما باید برنامه را باز کرده و یک فولدر جدید به آن اضافه نمایید، سپس یک رمز عبور تعبیه کنید، فولدر شما رمز دار شده و قفل خواهد شد.
 • رمز عبور مجزا برای هر فولدر: این برنامه امکان رمز دار کردن فولدر ها بطور جداگانه و اختصاصی را نیز دارد که اندکی متفاوت با روش های قبلی است. شما میتوانید برای هر فولدر رمز جداگانه و متفاوت تعبیه نمایید و این امکان را در موقعیت های مختلف خواهید داشت.
 • روشهای محافظتی دیگر: علاوه بر قفل فولدر و رمز دار کردن آنها،  شما امکان مخفی و پنهان کردن فایل های خود را نیز خواهید داشت. همچنین میتوانید آنها را به چند قسمت جداسازی کرده و مخفی شان کنید. این عمل را روی هارد، فلش، و usb و هارد دیسک خارجی هم میتوانید انجام دهید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
 • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید
 • فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید
 • به روی فایل Patch کلیک راست کنید و گزینه Run as administrator را بزنید و به روی دکمه Patch کلیک کنید
 • نرم افزار را اجرا کنید