خبرهای تکنولوژی

بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور بر بستر وب
در حال بارگذاری...

idoo USB Encryption 8.0.0 قفل گذاری بروی حافظه USB فلش

idoo USB Encryption

idoo USB Encryption

 نرم افزاری کاربردی برای رمزگذاری انواع USB و جلوگیری از انتشار اطلاعات خصوصی می باشد. کار با این نرم‌افزار بسیار آسان بوده و سرعت بسیار بالایی در قفل گذاری دارا می‌باشد. بدون وارد کردن رمز صحیح درایو USB قفل گذاری شده قابل باز کردن نبوده و اطلاعات آن تحت هیچ شرایطی قابل مشاهده نخواهد بود. نرم‌افزار قفل گذاری USB می تواند دو محیط مجزا ایجاد کند که یکی امن و رمزنگاری شده بوده و دیگری باز و جهت راحتی برای استفاده عمومی خواهد بود. محیط رمزنگاری شده تنها با وارد کردن رمز عبور بازگشایی می‌شود و محیط عمومی نیازی به وارد کردن گذرواژه نخواهد داشت. بدون نصب هیچ برنامه اضافی بر روی کامپیوتر، می‌توان تنها با وارد کردن رمز عبور صحیح اطلاعات موجود بر روی درایو USB را مشاهده و یا استفاده کرد.
نرم‌افزار idoo USB Encryption قادر است که داده های موجود در فضای امن حافظه USB را با تکنولوژی رمزنگاری AES 256-bit از دسترس هکرها محافظت کند. فقط با وارد کردن گذرواژه صحیح میتوان به اطلاعات فضای امن و رمزنگاری شده دسترسی پیدا کرد. داده های رمزنگاری شده در درایو USB د مقابل آلوده شده به ویروس، دسترسی هکرها، سرقت توسط بدافزارها و یا کپی شدن ایمن می‌باشند و حتی در صورت گم کردن یا به سرقت رفتن درایو سخت افزاری قابل دسترسی نخواهند بود.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
USB Devises Types:
ADATA, Aigo, Bone, BONE, CoolSources, CXC, Deerway, Disney, Eaget, ESUNINFO, GeIL, HP, HYUNDAI, KINGMAX, Kingston, LaCie, LD, Lenovo, Li Ning, MAXELL, Netac, Newsmy, Patriot, PNY, PQI, PQI, SanDisk, SEGON, SILICON POWER, Sony, SSK , Teclast, TOSHIBA, Transcend, Verbatim, Sennheiser etc.
Support USB Storage:
2GB, 4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB, 1TB, 2TB.
USB Protection:
support usb port 3.0 / 2.0 / 1.0
Operating System
  • Windows 7
  • Windows 8.1
  • Windows 10
  • Windows 2003