بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور بر بستر وب
در حال بارگذاری...

CyberSafe Top Secret Ultimate 2.2.27 رمزگذاری فایل و فولدر

CyberSafe Top Secret

CyberSafe Top Secret

 نرم افزار پیشرفته و کاربردی که امکان رمزگذاری فایل ها و فولدر های مهم را به کاربر ارائه می کند و از این طریق موجب عدم نشر محتوای آن ها در هنگام عملیات انتقال آنلاین می شود. CyberSafe Top Secret یک برنامه کاربردی و با استفاده آسان بوده که هدف اصلی طراحی این برنامه ارائه امکان حفاظت از اسناد و فایل های مهم به کاربر می باشد.یکی از ویژگی های قابل توجه این برنامه این است که اگر فایل های حفاظت شده کاربر در اختیار فرد دیگری نیز قرار بگیرند ، آن فرد بدون اجازه دسترسی کاربر اصلی قادر نخواهد بود که به محتوای آن فایل ها دسترسی پیدا کند.
این برنامه دارای یک پنجره بوده که دسترسی کاربر به بخش های مختلف مانند « کلیدها و گواهی ها » ، « رمزگذاری فایل ها » و « رمزگذاری درایوها » را فراهم می کند. در این برنامه برای انجام فرآیند رمزگذاری از روش ویزارد استفاده شده که انجام این فرآیند را تسهیل می کند. برای رمزگذاری یک فایل ، چند فایل یا یک پوشه ، با انتخاب تب مربوطه می توانید موارد مورد نظرتان را انتخاب و به درون پنچره اصلی بکشید یا از طریق جستجوی رایانه آن موارد را انتخاب نمایید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.
Operating System
  • Windows 7
  • Windows 8.1
  • Windows 10