در حال بارگذاری...

Orca 5.0.4 نرم افزار شیمی محاسباتی مبتنی بر کوانتوم

نرم افزار ویندوز / مهندسی SalaR 18086 13 تیر 1401
Orca Orca نرم افزار شیمی کوانتومی است که برای محاسبه ساختار الکترونیکی مولکول‌ها و خواص آنها استفاده می‌شود. این برنامه شامل روش‌های مدرن شیمی کوانتومی مانند نظریه تابعی چگالی ، اغتشاش چند جسمی، خوشه‌های جفت شده و روش‌های نیمه تجربی است. ORCA برای محاسبه خواص مولکول‌های بزرگتر، کمپلکس‌های فلزات واسطه و خواص طیف‌سنجی آنها استفاده می‌شود.
Orca قابلیت های متنوعی را برای محاسبات کوانتومی ارائه می دهد، از جمله پشتیبانی از مدل های مختلف تابعی چگالی (DFT) و روش های مختلف حساب کوانتومی مانند روش Hartree-Fock، روش های رزولوشن اثر دو قطبی (RI-MP2) و روش های تقریب مبتنی بر تابع فعالیت (TDDFT). علاوه بر این، Orca قادر به شبیه سازی طیف های الکترونی، ساختار های مولکولی، ترمودینامیک مولکولی و خواص ملاحظه‌پذیری است. این نرم افزار توسط دانشگاه تکنولوژی هامبورگ در آلمان توسعه داده شده است و مورد استفاده در زمینه های گوناگون شیمی قرار می گیرد، از جمله شیمی محاسباتی، شیمی فیزیکی، شیمی آلی و ...

پادویش
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
نسخه 64‌ بیتی
دانلود با حجم 577 مگابايت ( رایگان )

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

 (4.1/5)
Operation Systems
  • Windows 7/8/10/11