در حال بارگذاری...

شهرزاد 3.7.0 سوپر اپلیکیشن کیف پول الکترونیک شهرداری

شهرزاد سوپر اپلیکیشن کیف پول الکترونیک شهرداری تهران با هدف ارائه کلیه خدمات شهروندی شهر تهران از طریق یک درگاه واحد ایجاد شده است. با نصب اپلیکیشن  شهرزاد می‌توانید از خدمات متنوع شهری استفاده کنید. یک کیف پول، برای همه خدمات شهری: با استفاده از کیف پول شهروندی، می‌توانید به راحتی از همه خدمات شهری به صورت آنلاین و با تخفیفات ویژه بهره‌مند شوید. خدماتی مانند بلیط سینما، استخر، برج میلاد و ... . از طریق اپلیکیشن شهرزاد می‌توانید کیف پول موجودی کیف پول شهروندی خود را افزایش دهید و از این موجودی برای دریافت خدمات متنوع شهری استفاده کنید.
برخی قابلیت های برنامه شهرزاد میتوان : خرید طرح ترافیک ، رزرو وقت مراجعه به مراکز معاینه فنی ، بلیت دیجیتال ، اتصال بلیت الکترونیکی به کیف پول شهروندی ، خرید از نزدیک‌ترین میادین میوه و تره‌بار.
  • اتصال بلیت الکترونیکی به کیف پول شهروندی
بلیت الکترونیکی خود را به کیف پول شهروندی متصل کنید و دیگر نیازی به شارژ بلیت الکترونیکی مترو یا اتوبوس و معطل شدن در صف‌های طولانی نخواهید داشت. فقط کافی است کیف پول شهروندی خود را شارژ کنید و از طریق بلیت الکترونیکی خود(که از طریق اپلیکیشن، به کیف پول متصل شده است)، پرداخت هزینه مترو را انجام دهید.
  • استفاده از بلیت دیجیتال
شما می‌توانید از گوشی هوشمند خود به عنوان بلیت دیجیتال برای مترو استفاده کنید. برای این کار، فقط کافی است که کیف پول شهروندی شما موجودی داشته باشد و کد QR ایجاد شده توسط اپلیکیشن را، توسط دستگاه‌های کنترل بلیت مترو اسکن کنید.
  • خرید از نزدیک‌ترین میادین میوه و تره‌بار 
از طریق اپلیکیشن شهرزاد، می‌توانید نزدیک‌ترین میادین میوه و تره‌بار را مشاهده نموده و خرید خود را با قیمت میدان میوه و تره‌بار انجام دهید و در سریع‌ترین زمان آن را دریافت کنید.
  • خرید طرح ترافیک 
با استفاده از شهرزاد می‌توانید برای خودروی خود، طرح ترافیک بخرید و در روزهای هفته، در همه خیابان‌های شهر تهران تردد کنید. همچنین از طریق اپلیکیشن، می‌توانید بدهی‌های قبلی مربوط به طرح ترافیک را مشاهده و پرداخت کنید.
  • رزرو وقت مراجعه به مراکز معاینه فنی 
با استفاده از اپلیکیشن شهرزاد، می‌توانید وقت معاینه فنی برای خودروی خود رزرو کنید. رزرو معاینه فنی تنها در مراکز خاصی (شامل: مراکز بیهقی ، سراج ، الغدیر ، نیایش ، شهید آبشناسان ، شهید چمران ، شقایق ، دماوند، زمان آباد، فدائیان اسلام و خاوران) امکان‌پذیر است و می‌توانید با رزرو آنلاین وقت معاینه فنی در زمان خود صرفه‌جویی کنید.  

در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )