در حال بارگذاری...

Amigabit Data Recovery Professional / Enterprise 2.0.7.0 بازیابی اطلاعات

Amigabit Data RecoveryAmigabit Data Recovery

  بهترین گزینه برای مختص مهندسین نرم افزار ، شرکت ها و... جهت بازیابی اطلاعات از دست رفته تنها با چند کلیک میباشد. با کمک این نرم افزار با خیال راحت تمام فایلهایی را که در هر وضعیتی اعم از فایلهای حذف شده ، درایو فرمت شده ، پارتیشن حذف شده ، فایلهای غیر قابل دسترس و... میتوانید بازیابی کنید. قبل از اسکن هارد سیستم شما نرم افزار این امکان را به شما می دهد که نوع اطلاعاتی که میخواهید آنها را بازیابی کنید به طور مثال فیلم ، موزیک ، عکس ، اسناد و .... را انتخاب و نرم افزار بر اساس انتخاب شما هارد سیستم را اسکن کند. فایلهایی که به صورت تصادفی حذف کردید و یا از داخل سطل زباله ویندوز حذف کردید را به کمک این نرم افزار سریعا میتوانید بازگردانی کنید.
Amigabit Data Recovery قادر است در 3 مرحله انتخاب نوع فرمت ،اسکن و بازیابی ؛ اطلاعات هارد دیسک ، حافظه فلش ، کارتهای SD ، دوربینهای دیجیتال و... را بازیابی کند و قبل از بازیابی نهایی پیش نمایشی از آنچه میخواهید بازگردانی کنید مشاهده کنید. نرم افزار نتیجه اسکن هارد را در خود ذخیره میکند و در صورت نیاز بدون اسکن مجدد فایلها را انتخاب و بازگردانی کنید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.