در حال بارگذاری...

Amigabit Data Recovery Professional / Enterprise 2.0.7.0 بازیابی اطلاعات

Amigabit Data Recovery
Amigabit Data Recovery  بهترین گزینه برای مختص مهندسین نرم افزار ، شرکت ها و... جهت بازیابی اطلاعات از دست رفته تنها با چند کلیک میباشد. با کمک این نرم افزار با خیال راحت تمام فایلهایی را که در هر وضعیتی اعم از فایلهای حذف شده ، درایو فرمت شده ، پارتیشن حذف شده ، فایلهای غیر قابل دسترس و... میتوانید بازیابی کنید. قبل از اسکن هارد سیستم شما نرم افزار این امکان را به شما می دهد که نوع اطلاعاتی که میخواهید آنها را بازیابی کنید به طور مثال فیلم ، موزیک ، عکس ، اسناد و .... را انتخاب و نرم افزار بر اساس انتخاب شما هارد سیستم را اسکن کند. فایلهایی که به صورت تصادفی حذف کردید و یا از داخل سطل زباله ویندوز حذف کردید را به کمک این نرم افزار سریعا میتوانید بازگردانی کنید.
Amigabit Data Recovery قادر است در 3 مرحله انتخاب نوع فرمت ،اسکن و بازیابی ؛ اطلاعات هارد دیسک ، حافظه فلش ، کارتهای SD ، دوربینهای دیجیتال و... را بازیابی کند و قبل از بازیابی نهایی پیش نمایشی از آنچه میخواهید بازگردانی کنید مشاهده کنید. نرم افزار نتیجه اسکن هارد را در خود ذخیره میکند و در صورت نیاز بدون اسکن مجدد فایلها را انتخاب و بازگردانی کنید.

پادویش
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )