خبرهای تکنولوژی

بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور بر بستر وب
در حال بارگذاری...

RasterStitch Panorama 3.30 Retail x86/x64 ساخت تصاویر پانوراما

soft98RasterStitch Panorama

  تصاویر پانوراما به عکس های عریض و یا 360 درجه معروف اند که آنها را با دوربین های مخصوص ساخت تصاویر پانوراما می سازند به این صورت که اگر شما بخواهید یک منظره چند صد متری را تنها در یک عکس نشان دهید با استفاده از این دوربین ها اول از قسمتی از منظره عکس می گیرید و سپس با جا به جا نمودن زاویه دوربین در طول منظره، عکس های دیگری از آن تهیه می کنید تا طول منظره به اتمام برسد در نهایت دوربین عکس های گرفته شده را به یکدیگر می چسباند و شما می توانید با بزرگنمایی بر روی عکس کل منظره را در یک عکس با کیفیت بسیار عالی تماشا کنید. نرم افزار RasterStitch Panorama محصول شرکت Vextra Soft می باشد که قادر است تا عکس های پانوراما بسازد. شما با استفاده از این نرم افزار به راحتی می توانید در رایانه خود اقدام به ساخت تصاویر طولانی پانوراما با کیفیت بسیار عالی کنید. در واقع این نرم افزار می تواند با کنار هم قرار دادن عکس هایی که شما از یک محل به صورت افقی و یا عمودی تهیه کرده اید یک تصویر پانواما با کیفیت بسازد که اینکار را با دقت بسیار بالا انجام می دهد به طوری که پس از ساخت تشخیص اینکه عکس با یک دوربین پانوراما گرفته شده و یا با استفاده از یک نرم افزار به هم چسبانده شده دشوار است .

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.