خبرهای تکنولوژی

بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور بر بستر وب
در حال بارگذاری...

Scapple 1.2.6 Win / 1.4 Mac مدیریت و نوشتن ایده

Scapple

Scapple

 نرم افزاری که جایگزین مناسبی برای کاغذ و قلم بوده به طوری که امکان نوشتن ایده های اولیه و ایجاد ارتباط میان آن ها را بدون نیاز به یک الگو فراهم می کند. برنامه Scapple فضای نامحدودی را برای نوشتن یادداشت ها ارائه می کند و امکان تصحیح غلط ها و جابه جا کردن یادداشت ها ، بدون از دست دادن ارتباط میان آن ها را به راحتی در اختیار کاربر قرار می دهد. در واقع این برنامه گزینه مناسبی برای یادداشت کردن ایده ها و ایجاد ارتباط میان آن ها است. این برنامه دقیقاً یک نرم افزار نقشه ذهنی نیست و بیشتر شبیه یک ویرایشگر متن بوده که امکان یادداشت کردن در هر کجای صفحه و ایجاد ارتباط میان آن ها با استفاده از خطوط و فلش ها را فراهم می کند. اگر تا به حال ایده های خود را بر روی یک کاغذ نوشته و ارتباط میان آن ها را با خطوط مشخص کرده باشید ، پس می دانید که کاربرد دقیق این برنامه چگونه است.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

نسخه Windows
دانلود با حجم 48 مگابايت به همراه کرک
نسخه Mac
دانلود با حجم 15 مگابايت
لینک کمکی ( Multi Mirror Link )

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.1/5)
تصاویری از محیط نرم افزار
پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
System Requirements
  • Windows 7/8/10
  • macOS 10.9 or later 64-bit