Start Menu Modifier 1.2 - اضافه کردن تسکبار به صفحه شروع ویندوز 8

soft98

 

 Start Menu Modifier 1.2

  همانطور که می دانید به صورت پیش فرض Start Screen کاملا صفحه نمایش را می پوشاند و امکان استفاده از نوار وظیفه در Start Screen وجود ندارد. برای مشاهده نوار وظیفه شما باید ابتدا به دسکتاپ سوئیچ کرده و سپس از گزینه های آن استفاده کنید. اما شما به کمک نرم افزار کم حجم و مفید Start Menu Modifier به راحتی می توانید از Taskbar در صفحه شروع بهره مند شوید. همچنین با استفاده از این نرم افزار می توانید اندازه Start Screen را کاهش دهید .
توضیحات :
بعد از اجرای نرم افزار در قسمت Position گزینه Fill Screen, Show Taskbar را انتخاب کرده و بر روی Apply کلیک کنید. توجه داشته باشید که ممکن است بعد از هر بار بوت کامپیوتر نیاز باشد تا برنامه را دوباره اجرا کنید. به همین دلیل تیک گزینه Run at Windows Startup را بزنید تا هنگام راه اندازی مجدد کامپیوتر، برنامه به صورت خودکار اجرا شود .

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 (سراسر کشور) و یا 9092301461 از تهران تماس بگیرید. در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه نمایید.

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.