خبرهای تکنولوژی

بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور بر بستر وب
در حال بارگذاری...

Schlumberger Symmetry 2020.3.43 شبیه سازی پروژه نفت و گاز

Schlumberger Symmetry

Schlumberger Symmetry

 یک پلتفرم نرم افزاری پردازشی است که شبیه سازی جامع دارد و می تواند تمام جنبه های مدل ها را از مخزن تا پراکندگی محصول ثبت و ضبط کند. این پلتفرم با استفاده از فناوری های شبیه سازی آزموده شده از نظر صنعتی یعنی VMG ساخته شده و برای رفع نیازهای مهندسی بهبود یافته است. برنامه Schlumberger Symmetry مدل سازی زمین ها، شبکه های لوله ای، کارخانه های فرآیندی و سیستم های حرارتی را به شکلی خاص تلفیق کرده است و سطح بی نظیری از همکاری بین این حوزه ها پدید آورده است. حین طراحی و ساخت این برنامه، انعطاف پذیری نیز لحاظ شده است. می توانید با این پلتفرم به مدل سازی کاربردی خاص بپردازید یا مدلی جامع خلق کنید که از زمین تا انواع مختلف امکانات را پوشش دهد. این برنامه برای هرچیزی کاربرد دارد که از یک موتور ترمودینامیکی منسجم استفاده می کند. اگر در گذشته از VMGSim استفاده کردید،
حین کار با نرم افزار Schlumberger Symmetry مشکلی نخواهید داشت زیرا این پلتفرم مطابق به روندهای کار مشابه ساخته شده و هسته ای قدرتمند طبق فناوری شبیه سازی پردازش دارد. هرکدام از بخش های مدل شبیه سازی را می توان در حالت ثابت یا پویا حل کرد. انواع مختلف روندهای کاری باعث فراهم شدن محیط کاری برای مدل های امکانات پردازش، شبکه های لوله ای و سیستم های احتراق شده است. حل کننده حالت ثابت در محیط های کاری لوله ای و احتراقی باعث ایجاد ترکیبی خاص از حل کننده جریان فشار شبکه و حل کننده متوالی شده است که به مشخصات بستگی دارند. سایر مواردی که در این پلتفرم محیط کار وجود دارد عبارتند از: VMGSim (شبیه سازی فرآیند در سطح جهانی برای ساختمان ها و کارخانه ها)، Pipe (مدل سازی چندفازه و دقیق پویا و حالت ثابت برای شبکه های لوله ای پیچیده)، احتراق (تحلیل سیستم تخلیه کاملاً جامع به PSV تلفیقی، هدر شبکه و طراحی توده ای)، حوزه (مخزن گاز کاملاً تلفیقی و سیستم جمع اوری چندفازه با عملکرد پیش بینی کننده).

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

نسخه 64 بیتی
دانلود با حجم 1.5 گیگابایت به همراه کرک

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.2/5)
تصویری از محیط کرک شده نرم‌افزار
پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.
System Requirements
  • Windows 10/8.1/7
  • Processor: Multi core Intel Series or above, Xeon or AMD equivalent
  • RAM: 4GB (8GB or more recommended)
  • Free Hard Disk Space: 4GB or more recommended