در حال بارگذاری...

EF CheckSum Manager 2021.08 بررسی چک سام یا مقایسه مقدار فایل

EF CheckSum Manager

EF CheckSum Manager

 نرم افزاری که برای بررسی هش (hash) فایل ها در فرمت های استاندارد SFV و MD5 و SHAx طراحی شده است. برنامه EF CheckSum Manager می تواند چک سام یا مقایسه مقدار فایل (checksums) موجود را تأیید کند یا چک سام تازه برای اطلاعات مهم ایجاد کند. استفاده از برنامه EF CheckSum Manager بسیار راحت و سریع است و از پردازش بازگشتی ساختارهای فایل پشتیبانی می کند و برای همه درایوها کاربرد دارد. می توانید انتخاب کنید که چک سام یا مقایسه مقدار (checksum) در یک فایل برای همه فایل ها باشد، برای هر پوشه جداگانه باشد یا هر فایل سرجمع های مستقلی داشته باشد.
کاربرد اصلی این نرم افزار برای بررسی هش (hash) فایل ها میباشد، مثلا‍ فرض کنید اطلاعات مهمی روی سی دی رایت شده و نرم افزاری که اطلاعات را رایت کرده، می گوید همه چیز درست است. اما آیا مطمئنید که اطلاعات روی سی دی کاملاً با اطلاعات مبدأ یکسان است؟ با این نرم افزار می توانید تردید خود را به سرعت رفع کنید. با سادگی هرچه تمام تر می توانید از هر حجم از اطلاعات چک سام سرجمع تهیه کنید و پس از رایت کردن اطلاعات، یک پارچگی اطلاعات را بررسی کنید. فایل های سرجمع یا چک سام بسیار کم حجمند و تنها نیاز به فضای ذخیره سازی خیلی اندکی دارند.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

دانلود با حجم 2 مگابایت به همراه لایسنس
نسخه بدون نیاز به نصب ( Portable )
نسخه قابل حمل ورژن 2021.08

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.2/5)
تصاویری از محیط نرم افزار
پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
Operation Systems
  • Windows 7/8/10/11