در حال بارگذاری...

VovSoft File Checksum Calculator 1.6 بررسی و تایید هش فایل

VovSoft File Checksum Calculator

VovSoft File Checksum Calculator

 نرم افزاری کاربردی در زمینه تولید و تایید انواع هش فایل MD5 ، SHA-1 و SHA-256 می باشد. توابع هش رمزنگارای شده معمولاً به منظور حفاظت در برابر تغییرات مخرب در داده های محافظت شده در طیف وسیعی از نرم افزارها ، اینترنت و اپلیکیشن های امنیتی شامل امضاهای دیجیتال و دیگر روش های اصالت سنجی مورد استفاده قرار می گیرند. دو مورد از متداول ترین توابع هش عبارتند از الگوریتم درهم‌سازی ایمن (SHA) و الگوریتم ام دی 5 (MD5). از ابزارهای الگوریتم سرجمع جهت تایید صحت و یکپارچگی هش های تولید شده استفاده می شود که دو نوع اساسی از آنها وجود دارد که شامل آنهایی که مقادیر الگوریتم سرجمع را محاسبه می کنند و دسته ای دیگر که آن مقادیر را نسبت به لیستی از مقادیر داده های حفاظت شده ، مورد تایید قرار می دهند که تنها راه انجام آن می باشد.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

دانلود با حجم 2 مگابايت ( رایگان )

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.2/5)
تصویری از محیط نرم افزار
پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
Operation Systems
  • Windows 7/8/10