خبرهای تکنولوژی

بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور بر بستر وب
در حال بارگذاری...

PointCab 3D Pro 3.9 R8 بهینه سازی مدل های سه بعدی

PointCab 3D

PointCab 3D

 نرم افزاری که طیف وسیعی از قابلیت ها و ابزارهای مختلف را در زمینه استخراج مهم ترین اطلاعات از ابرهای نقاط (Point cloud) ارائه می کند که موجب تسهیل این فرآیند نسبت به هر زمان دیگری شده است. با استفاده از قابلیت 2D یا 3D ، برنامه PointCab 3D یک جریان کاری بهینه سازی شده از ابر نقاط تا طرح یا مدل سه بعدی را ارائه می کند. از دیگر قابلیت های این برنامه می توان به امکان اتصال مستقیم PointCab به سیستم CAD کاربر از طریق رابط کاربری 4CAD اشاره کرد که موجب تسهیل ایجاد مدل ‌سازی اطلاعات ساختمان (BIM) می گردد. نرم افزار PointCab 3D همچنین شامل ثبت اسکن های زمینی ،  ژئورفرنس و ترکیبی از داده های ابر نقاط مختلف می باشد.

دیگر قابلیت های نرم افزار PointCab 3D

  • معماری: طرح ها و بخش های کف ساختمان ، نقشه های طبقات ، طرح های نما ، دیوارهای داخلی ، اندازه گیری های راه پله
  • حفاظت از بناهای تاریخی: نقشه نما ، نقاشی ها و طرح های سقف
  • نقشه برداری: نقشه های محوطه ، نقشه ‌های چون ساخت (as-built plan) ، نقشه های زمینی ، کاداستر پشت بام ، بخش های گودال ، مدل های زمینی ، بخش های تونلی ، سطح مقطع ، پروفیل جاده
  • طرح ریزی کارخانه: لوله کشی ، طرح های وسایل ، تجهیزات و ماشین ها ، ساختمان های کارخانه و بخش های تولید و بخش هایی برای آنالیز استاتیک
  • پزشکی قانونی: اساسی برای شبیه سازی ، تجزیه و تحلیل مسیر و اسناد تصادفات
  • و ...

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

نسخه 64 بیتی
دانلود با حجم 250 مگابايت به همراه کرک

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.2/5)
پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
Operation Systems
  • Windows 7/8/10