در حال بارگذاری...

Metasequoia 4.8.7b نرم افزار مدل سازی سه بعدی متاسکویا

Metasequoia Metasequoia طراحی مدل سه بعدی به خصوص خلق شخصیت های شبیه انسان یا حیوان نیازمند داشتن دانش و تجربه در این زمینه و از همه مهمتر داشتن مجموعه ای از ابزارهای مناسب برای کار است. برای کسانی که با استفاده از راه‌حل‌های نرم‌افزار تخصصی مختلف، خلاقیت‌های سه بعدی ساخته‌اند و باید بدون نیاز به نصب مجدد هر برنامه، روی آنها کار کنند، ابزاری مانند Metasequoia می‌تواند انتخاب مناسبی باشد. برنامه Metasequoia قادر است مجموعه ای قوی از ویژگی ها را ارائه دهد.

چندین حالت برای کار با متاسکویا وجود دارد که عبارتند از: مبتدی، مدلسازی (رشته)، مدلسازی (آیکون) و نقشه برداری.
هر یک از این سبک ها با دستورات خود برای ویرایش مدل بارگذاری شده، تنظیم نور مناسب و موارد دیگر همراه است. طیف گسترده ای از اشیاء وجود دارد که می توانید آنها را انتخاب کرده و در طرح قرار دهید، همچنین برخی از ابزارهایی که برای اصلاح مدلی که روی آن کار می کنید در نظر گرفته شده است.
عملکرد ویرایشی که Metasequoia به آن مجهز شده است نسبتاً ابتدایی است، اما با این وجود، تمام اقدامات لازم برای دست زدن به اشیا، وجه های مادی و رئوس را پوشش می دهد. هر بخش انتخاب شده از طرح را می توان در صورت نیاز ثابت، ذخیره یا بازیابی کرد و همچنین برای مشاهده یا تنظیم به عنوان مرکز چرخش مناسب است.
سفارشی‌سازی‌های زیادی وجود دارد که می‌توان از ناحیه «پیکربندی» روی برنامه Metasequoia انجام داد، بنابراین می‌توانید به عنوان مثال، اقدامات مختلفی را به دکمه‌های ماوس و ترکیب‌های کلید اختصاص دهید. با تنظیم گزینه های پیش نمایش Direct3D و OpenGL می توان از ایرادات رندر بافت و برخی اشکالاتی که ممکن است رخ دهد جلوگیری کرد.

پادویش
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
نسخه 32‌ بیتی
دانلود با حجم 63 مگابايت به همراه لایسنس
نسخه 64‌ بیتی
دانلود با حجم 103 مگابايت به همراه لایسنس

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.1/5)
تصاویری از محیط نرم افزار
تصویری از محیط کرک شده نرم‌افزار
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب و اجرا کنید و گزینه Input a serial ID را بزنید.
  • با استفاده از لایسنس و پسورد موجود در License.txt نرم افزار را رجیستر کنید و در صورت رجیستر نشدن از Keygen استفاده کنید.
  • فایل keygen را اجرا کنید و روی دکمه Gen License کلیک کنید. 
  • بوسیله لایسنس ساخته شده توسط keygen نرم افزار را رجیستر کنید.
Operation Systems
  • Windows 7/8/10/11