خبرهای تکنولوژی

در حال بارگذاری...

Gillmeister AutoText Master 1.6.4 تایپ خودکار متن در نرم افزارها

Gillmeister AutoText Master

Gillmeister AutoText Master

 نرم افزار کاربردی که با توسط آن می‌توان از نمونه متن‌ های آماده در هر نرم افزاری استفاده کرد. از برنامه AutoText Master می‌توان برای تایپ کردن متون متداول و تکراری و همچنین اصطلاحات پیچیده یا بخشی از یک متن که در آن فقط یک مقدار مانند تاریخ یا نام از طریق یک mask ورودی وارد می‌شود استفاده کرد. نرم‌افزار AutoText Master یک جایگزین پیشرفته برای Word AutoText (قابلیت تایپ خودکار در نرم‌افزار ورد) می‌باشد. همچنین با نرم‌افزار AutoText Master می‌توان متون خودکار یا نمونه متن‌های آماده را در فایل‌ها و گروه‌های مختلف دسته‌ بندی‌ شده سازماندهی نمود و از آن‌ها در برنامه‌ های مختلف از طریق یک کلید ترکیبی میانبر یا میانبر‌های متنی استفاده کرد. این گروه‌ ها می‌توانند به عنوان یک منوی انتخابی در هر برنامه‌ای نمایش داده شوند تا دسترسی به ورودی‌ های AutoText را آسان‌ تر کنند.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
Operating System
  • Windows 7
  • Windows 8.1
  • Windows 10