در حال بارگذاری...

AMD Ryzen Master 2.13.1.3097 اورکلاک و شخصی سازی پردازنده رایزن

نرم افزار ویندوز SalaR 38236 30 اردیبهشت 1403
AMD Ryzen Master AMD Ryzen Master نرم افزاری کاربردی جهت شخصی سازی کارایی پردازنده های Ryzen می‌باشد. AMD Ryzen Master utility قابلیت تعریف چهار پروفایل جهت ذخیره تنظیمات کاربری را برای هم پردازنده های Ryzen و هم کارت گرافیک Radeon Vega و رم DDR4 را دارا می‌باشد. به وسیله این نرم‌افزار کاربر می‌تواند هسته های فعال، فرکانس پردازش کارت گرافیک و زمانبندی حافظه رم را تنظیم کند. همچنین می‌توان کارایی کلی پردازشگر را بهینه نمود یا جهت اجرای بعضی برنامه ها آن را تغییر داد.
GPU یکپارچه در پردازشگر AMD Ryzen همراه با پردازشگر گرافیکی Radeon Vega جهت کارایی بالاتر در بازی قادر به اورکلاک کردن می‌باشد. می توان بازی‌های مورد علاقه خود را برای ایجاد تجربه بهتر و قویتر تون آپ کرده و برای تنظیمات آن پروفایل ایجاد کرد و آن را نامگذاری کرد. وضعیت دقیق بروز رسانی سخت افزار بخش بسیار مهمی می‌باشد در نتیجه AMD Ryzen Master مجهز به مانیتورینگ لحظه‌ای و تاریخچه‌ای برای هرکدام از هسته ها می‌باشد که میزان درجه حرارت زمان اوج کارکرد را نیز نشان می‌دهد.

پادویش
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
نسخه 64‎ بیتی ( و‌یندوز 10/11 )
دانلود با حجم 268 مگابايت ( رایگان )
لینک کمکی ( official link )

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.5/5)
تصاویری از محیط نرم افزار
Operation Systems
  • Windows 10/11