PC Wizard 2014 2.14 آنالیز قطعات سخت افزاری

نرم افزار ویندوزSalaR24873 28 اسفند 1393
PC Wizard

PC Wizard 2014 2.14

  یكی از برنامه های بسیار سودمند برای نمایش كامل جزئیات سخت افزاری سیستم كه به آسانی با توجه به بانک داده ای بسیار قوی تمامی جزئیات مربوط به قطعات سخت افزاری را جستجو می نماید و آن ها را بطور كامل و دقیق با تمامی جزئیات در اختیار كاربران قرار می دهد. همچنین در این برنامه که از سافت 98 دانلود میکنید توانایی پشتیبانی كامل از تكنولوژی روز و همچنین مطابقت با استانداردهای جهانی قرار داده شده است. همچنین قسمت آنالیز این نرم افزار طوری طراحی شده كه بعد از تشخیص كامل قطعات می توان به سادگی به محک زنی سیستم دست زد و ساختار كلی آن را با معیارهای جهانی مقایسه نمود. این نرم افزار قادر به نمایش دقیق میزان كارایی و عملكرد پردازشگر و دیسک سخت می باشد و افت كاری آن ها را بر حسب نوع فعالیت معین می نماید. همچنین كارایی انواع دیسک گردان را نیز مورد بررسی قرار داده و نتیجه حاصله را اعلام می نماید .

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 (سراسر کشور) و یا 9092301461 از تهران تماس بگیرید. در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه نمایید.

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.