در حال بارگذاری...

Asynx Planetarium 2.80 نرم افزار نجوم و ستاره شناسی

Asynx PlanetariumAsynx Planetarium

 نرم افرای قدرتمند در زمینه مطالعه و بررسی ستارگان كه با توجه به پیچیدگی و گستردگی علم نجوم، كمک بسیار زیادی را به ستاره شناسان می نماید. این نرم افزار، طیف حركتی بسیاری از ستارگان و كهكشان ها را به سادگی مشخص نموده و از 2500 ستاره و 88 صورت فلكی به طور كامل پشتیبانی می نماید. با استفاده از این نرم افزار که از سافت 98 دانلود میکنید به آسانی میتوان نحوﮤ حركت سیارات و قمرهای فرضی آن ها را مورد بررسی قرار داد و وضعیت هلال ماه در مقابل روئیت زمین را نیز مشاهده نمود. همچنین وضعیت حركتی ماه را از سال 1600 تا سال 9999 بطور كاملاً دقیق مورد بحث و مطالعه قرار داده و می توان مشاهدات گسترده ای در بین امكانات این برنامه به دست آورد. برخورداری از محیط سه بعدی و بیان كامل جزئیات و موقعیت های فضایی باعث گردیده تا این برنامه به عنوان یكی از نرم افزارهای قدرتمند اختر شناسی، شناخته شود.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

دانلود با حجم 3 مگابایت ( رایگان )

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.2/5)
تصاویری از محیط نرم افزار
پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.