در حال بارگذاری...

AirBrush Premium 5.4.0 ویرایش و روتوش عکس در اندروید

AirBrush

AirBrush

 برنامه کاربردی اندروید که مجموعه ای گسترده از ابزارهایی را که عکاسان حرفه ای و هنرمندان برای ویرایش و روتوش عکس نیاز دارند را فراهم ساخته است. برنامه AirBrush این امکان را به شما میدهد تا عکس ها و خود را به صورت خودکار یا دستی روتوش کنید. در برنامه AirBrush می توانید انتخاب کنید که تصاویر گام به گام روتوش کنید و منبع نورپردازی را تنظیم کنند، لک و سایر ضایعات را حذف کنند تا بتوانند پوست خود را تغییر دهید، دندان های خود را سفید کنید تا لبخند لذت بخش داشته باشید ، چشم های خود را روشن کنید، از " Screener "ابزار برای مخفی کردن قسمت های تاریک، خلاص شدن از چین و چروک ها و اضافه کردن سرخی گونه های خود استفاده کنید.
برنامه AirBrush همچنین به شما امکان می دهد تا ویژگی های صورت خود را به طور کامل تغییر دهید و صورت، چانه، چشم، مژه ، ابرو ، بینی و لب خود را بدون عمل جراحی پلاستیک تغییر دهید. از ابزارهای ویرایش استفاده کنید فیلتر ها را اعمال کنید، قسمتی از عکس را به منظور برجسته کردن جزئیات قابل توجه تار کنید .

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا‌ اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از مرورگر Edge استفاده میکنید، آن را به آخرین نسخه بروزرسانی کنید
★★★ MOD ★★★
  • Premium Features Unlocked
  • AOSP Compatible (No Google)
  • CPUs: armeabi-v7a, arm64-v8a
  • Debug Info Removed
Premium Features (Unlocked)
دانلود ورژن 5.4.0 با حجم 206 مگابایت
دانلود ورژن 5.2.1 با حجم 185 مگابایت
دانلود ورژن 4.20 با حجم 148 مگابایت

قابل نصب در اندروید 5.0 و بالاتر
توضیحــات بیشتــر در Google Play
 (4.2/5)
تصاویری از محیط اپلیکیشن