در حال بارگذاری...

AirBrush Premium 6.2.3 ویرایش و روتوش عکس در اندروید

AirBrush AirBrush برنامه کاربردی اندروید که مجموعه ای گسترده از ابزارهایی را که عکاسان حرفه ای و هنرمندان برای ویرایش و روتوش عکس نیاز دارند را فراهم ساخته است. برنامه AirBrush این امکان را به شما میدهد تا عکس ها و خود را به صورت خودکار یا دستی روتوش کنید. در برنامه AirBrush می توانید انتخاب کنید که تصاویر گام به گام روتوش کنید و منبع نورپردازی را تنظیم کنند، لک و سایر ضایعات را حذف کنند تا بتوانند پوست خود را تغییر دهید، دندان های خود را سفید کنید تا لبخند لذت بخش داشته باشید ، چشم های خود را روشن کنید، از " Screener "ابزار برای مخفی کردن قسمت های تاریک، خلاص شدن از چین و چروک ها و اضافه کردن سرخی گونه های خود استفاده کنید.
برنامه AirBrush همچنین به شما امکان می دهد تا ویژگی های صورت خود را به طور کامل تغییر دهید و صورت، چانه، چشم، مژه ، ابرو ، بینی و لب خود را بدون عمل جراحی پلاستیک تغییر دهید. از ابزارهای ویرایش استفاده کنید فیلتر ها را اعمال کنید، قسمتی از عکس را به منظور برجسته کردن جزئیات قابل توجه تار کنید .

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت سیسبان مراجعه نمایید
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
★★★ MOD ★★★
  • Premium Features Unlocked
  • AOSP Compatible (No Google)
  • CPUs: armeabi-v7a, arm64-v8a
  • Debug Info Removed