در حال بارگذاری...

Advanced Registry Care Pro 2.1.0.100 بهینه سازی رجیستری ویندوز

Advanced Registry CareAdvanced Registry Care Pro

  ابزاری قدرتمند جهت نگهداری و بهینه سازی رجیستری ویندوز میباشد. نرم افزار به شما کمک میکند تا رجیستری خود را اسکن ، پاکسازی ، تعمیر ، پشتیبان تهیه و بازیابی کنید. نرم افزار در هر 2 ویندوز 32 بیتی و 64 بیتی قابل اجراست و سرعت ویندوز شما را تا حدودی افزایش میدهد. نرم افزار با یک کلیک رجیستری را اسکن میکند و مشکلات را به شما گزارش میدهد و شما نیز تنها با یک کلیک مشکلات را رفع میکنید.
شما هر بار که سیستم خود را روشن میکنید یک سری کلیدهای زائد و نادرست در رجیستری ویندوز ایجاد میشود که این نرم افزار همین کلیدها را به عنوان خطا به شما نشان داده تا با حذف آنها سرعت ویندوز رو بهبود ببخشید.
Defrag کردن رجیستری که درون این نرم افزار قرار داده شده باعث میشود تا شما فضاهای خالی که بعد از حذف کلیدها زائد ایجاد کردید را منظم کنید تا بخش رجیستری سروسامان پیدا کند و بهتر عمل کند.
بخش پشتیبان گیری از رجیستری این امکان را به شما میدهد تا در صورت حذف بخشی از رجیستری توسط ویروس ها و تروجانها در صورت لزوم آخرین زمان که از رجیستری بکاپ گرفته اید را در عرض چند ثانیه بازگردانی کنید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.