بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور بر بستر وب
در حال بارگذاری...

DataNumen DWG Recovery 1.9.0 بازیابی و تعمیر فایل DWG

DataNumen DWG Recovery

DataNumen DWG Recovery

 نرم افزاری که برای تعمیر فایل خراب یا آسیب دیدۀ DWG به کاربر کمک می‌کند تا بتواند به فایل‌های AutoCAD نامحدود رسیدگی کند. برنامه DataNumen DWG Recovery دارای چندین زبانه است که با آنها می‌توانید عملکردی را که مورد نظرتان است انتخاب کنید. این عملکردها شامل بازیابی ، بازیابی گروهی و تنظیمات هستند. از زبانۀ تنظیمات می‌توانید پارامترهای عملکرد برنامه را تغییر دهید. در بخش «بازیابی» می‌توانید فایلی را که می‌خواهید تعمیر کنید بارگذاری کنید. این‌کار به 2 روشِ جستجوی فایل در کامپیوتر یا عملکرد کشیدن و رها کردن فایل در پنجرۀ اصلی نرم‌افزار DataNumen DWG Recovery قابل انجام است. در همین حال می‌توانید فرمت خروجی را تعیین کنید یا اجازه دهید تا برنامه DataNumen DWG Recovery به صورت خودکار آن را حین تعمیر فایل تعیین کند. امکان انتخاب از بین چندین نسخۀ AudoCAD وجود دارد. در نهایت می‌توانید با فشردن کلید «شروع بازیابی» در چند دقیقه سند خود را در محلی که قبلاً تعیین کردید ذخیره کنید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.
Operation Systems
  • Windows 7/8/10