در حال بارگذاری...

JixiPix Hand Tint Pro 1.0.16 Win/Mac ویرایش و تغییر رنگ تصاویر

JixiPix Hand Tint

JixiPix Hand Tint

 نرم افزاری جذاب و کاربردی در زمینه ویرایش تصاویر می باشد که ابزارها و قابلیت های متعددی را در اختیار کاربر قرار می دهد. آماده سازی یک پایه مناسب برای رنگ آمیزی دستی مانند درست کردن یک بوم برای نقاشی است. رنگ های هر عکسی که در این برنامه وارد می شود، محو شده و به حالت سیاه و سفید تبدیل می گردد که مانند یک عکس Luminescent یا Vintage است. به منظور سازماندهی و کنترل نقاشی و ویرایش آن ، برنامه JixiPix Hand Tint دارای لایه ها و ابزار انتخاب رنگ دستی برای نواحی مورد نظر می باشد. رنگ آمیزی دستی موجب ایجاد رنگ های زیبا شده و حس خوبی را در تصاویر ایجاد می کند. در واقع نقاشی دستی یک روش جذاب برای افزایش زیبایی تصاویر می باشد و دلیل اصلی آن می تواند سادگی و رنگ آمیزی ساده باشد که حس نوستالژی را منتقل می کند.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل موجود در پوشه Crack را با توجه به نوع سیستم عاملی که روی سیستم شما نصب میباشد ( 32/64 بیتی ) در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.
Operation Systems
  • Windows 7/8/10
  • macOS 10.9 or later 64-bit