لینکدونی ( مطالب خواندنی )

AKVIS Pastel 3.0.432.14332 تبدیل تصاویر به نقاشی با پاستیل

نرم افزار ویندوز » ابزار گرافیک و عکس |  نویسنده : Capitalist  |  تاریخ انتشار : 28 بهمن 1395  |   تعداد بازدید : 2421
AKVIS Pastel

AKVIS Pastel

  نرم‌افزاریست که عکس‌های شما را به نقاشی با مداد (پاستیل) تبدیل می‌کند. این برنامه تصویر مورد نظر شما را به تقلید از یک هنرمند واقعی و یکی از محبوب‌ترین تکنیک‌های هنری یعنی هنر نقاشی با پاستیل، به یک اثر هنری دیجیتالی تبدیل می‌کند. Pastel پلی است بین نقاشی و طراحی. چوب پاستیل نقاشی متشکل از رنگ‌دانه‌هاییست که به صورت پودر در آمده‌اند که اثرات مخمل مانند با لبه‌های ظریفی را تولید می‌کنند و می‌توانند با انگشتان دست شما بر روی کاغذ سوار شوند. برای نقاشی با پاستیل شما نیاز به سطحی با بافت خشن و ناهموار دارید که رنگ‌دانه‌ها را نگه می‌دارد.
یکی از ویژگی‌های متمایز تکنیک نقاشی با پاستیل، رنگ‌های بسیار سوسوزننده، پرطراوت و بافت غنی مخملی است. بر خلاف نقاشی روغن و آبرنگ، پاستیل کل سطح را پوشش نمی‌دهد.
AKVIS Pastel ابزاری قدرتمند برای به کار گرفتن خلاقیت شماست. هنگامی که تصویری را در نرم‌افزار بارگذاری می‌کنید، می‌توانید یکی از افکت‌های آماده را انتخاب کنید یا به دلخواه خود تنظیمات را برای خلق یک نقاشی منحصر به فرد تغییر دهید. پارامترهای قابل تنظیم این نرم‌افزار که از سافت ۹۸ دانلود می‌کنید به شما یک حس قوی از کنترل کامل بر روی هنر دیجیتالیتان می‌دهد. سپس نرم‌افزار با یک کلیک موس، شروع به ساختن یک نقاشی فوق‌العاده با استفاده از پاستیل می‌کند.
ابزار براش پیشرفته شما را در اطلاح نتیجه‌ی کار، تغییر جهت حرکت قلم خودکار، تقویت یا تضعیف افکت پاستیل در نقاط مختلف و قرار دادن نکات تکمیلی به تصویرتان یاری می‌کند. با استفاده از این نرم‌افزار علاوه بر این‌که می‌توانید یک نقاشی با پاستیل از عکس خود ایجاد کنید، می‌توانید با افزودن امضا، عنوان و یا متن تبریک، اثر هنری خود را شخصی‌سازی کنید.