بازی زولا
بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود در بازی زولا می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند، گیم پلی اصلی بازی زولا شبیه بازیهای رقابتی معروف مثل کانتر است که شما در قالب دو تیم در مقابل هم رقابت می کنید، تیمی که بتوانند بیشترین امتیاز یا تمام افراد تیم مقابل را شکست دهد برنده مسابقه خواهد شد، بازی زولا مخصوص سیستم عامل ویندوز است و به صورت دوره ای مسابقات کشوری برای این بازی به صورت آنلاین برگزار می شود.
این بازی کاملا فارسی، به صورت رایگان خدمت شما ارایه می گردد.

RegInOut System Utilities 5.0.0.2 بهینه سازی و پاک سازی ویندوز و رجیستری

RegInOut System Utilities

RegInOut System Utilities

 نرم افزار کاربردی که این اطمینان را می دهد که با استفاده از آن هیچگونه اطلاعات ناخواسته و زائد در دیتابیس رجیستری که باعث ایجاد خطاها،فریز و کاهش سرعت سیستم عامل می شوند باقی نماند. این برنامه با دارا بودن ابزارهای متنوع و قدرتمند برای افزایش کارآیی سیستم نظیر ابزارهای مدیریت بر سرویس ها، یکپارچه سازی و پاک کننده سیستم  به شما در نگه داری از سیستم عامل کمک شایانی می کند. استفاده دوره ای و منظم از برنامه و ابزاهای موجود آن باعث می شود تا هر کامپیوتری در بهترین وضعیت کارآیی خود قرار گیرد.
برخی ازویژگی های RegInOut System Utilities:

تعمیر خطاههای کامپیوتر:
جهت پاک سازی دیتابیس رجیستری سیستم عامل از فایل های ناخواسته

افزایش سرعت کامپیوتر با استفاده:
امکان استفاده از ابزارهای متنوع برنامه جهت بهبود کارآیی سیستم

بهبود و تقویت اجرای بازی ها:
قابلیت انجام برخی بهینه سازی ها برای تقویت کامپیوتر جهت اجرای هرچه بهتر بازی ها

بهینه سازی اینترنت:
انجام بهینه سازی ارتباطات اینترنتی جهت استفاده از بیشترین سرعت ممکن اتصال اینترنتی شما

حفاظت از حریم خصوصی:
قابلیت حذف فایل های بجای مانده از فعالیت های صورت گرفته در سیستم عامل جهت محافظت از حریم خصوصی شما و همچنین بهبود کارآیی سیستم عامل
 
روش رجیستر کردن برنامه:
  • با اجرای برنامه به صورت خودکار برنامه شروع به جستجو خطاهای سیستم عامل می کند،اجازه دهید این فرآیند به اتمام برسد و در انتها مراحل تعمیر خطاههای احتمالی را پیگیری کنید خواهید دید جهت انجام این کار از شما ایمیل و کد رجیستری برای ثبت برنامه را می خواهد که با وارد کردن این کد برنامه رجیستر خواهد شد.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 (سراسر کشور) و یا 9092301461 از تهران تماس بگیرید. در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه نمایید.