در حال بارگذاری...

UltraDefrag Enterprise 9.0.1 + Portable یکپارچه سازی فضای هارد

UltraDefrag

 UltraDefragقرار دادن و برداشتن مداوم و پیوسته اطلاعات و فایل ها از روی هارد دیسک به مرور زمان باعث پیدایش گسستگی ها و ناهنجاری هایی برروی آن می شوند که موجب کاهش سرعت انتقال و تحویل اطلاعات برروی هارد دیسک شما می شوند، برای جلوگیری از بروز این مشکلات بایستی از نرم افزارهایی برای یکپارچه سازی فضای هارد دیسک استفاده نماییم، یکی از این نرم افزارها UltraDefrag می باشد که برای یکپارچه سازی فضای دیسک شما برای سیستم عامل های ویندوز می باشد.
نرم افزار UltraDefrag قابلیتهای فراوانی دارد که آن را منحصر بفرد می نماید، اول اینکه این برنامه یک گرداننده حالت هسته دارد که بیشتر فعالیتها را انجام می دهد، دوم اینکه این نرم افزار قابلیت اجرای برنامه در زمان بوت را در حالتی مانند دستور خط فرمان CHKDSK در منوی Run ویندوز را نیز دارا می باشد . همچنین این نرم افزار قابلیت یکپارچه سازی یک فایل مجزا ویا چندین فایل را در چندین دایرکتوری را نیز داشته و می تواند فهرستی از تمام فایلهای یکپارچه سازی شده تهیه نماید.

قابلیت های نرم افزار UltraDefrag 

  • یکپارچه سازی تمامی فضای هارد دیسک شما با سرعت و کیفیت عالی
  • دارا بودن قابلیتهای نرم افزارهای یکپارچه سازی کدباز و غیرکدباز
  • ارائه ویژگی های یکپارچه سازی منحصر بفرد
  • دارا بودن گرداننده حالت کرنل که بیشتر کار را انجام می دهد
  • قابلیت یکپارچه سازی سریعتر و امکان انجام عملیات برروی تمامی فایلها از جمله فایلهای سیستمی
  • امکان یکپارچه سازی یک فایل مجزا و نیز چندین دایرکتوری
  • و…

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.